تلفن همراه

تصاویر رسمی هواوی P50 طراحی منحصر به فرد ماژول دوربین آن را نشان می‌دهد

منبع: دیجیاتو
 
رندرهای جدید گوشی هواوی P50 چیدمان متفاوت و منحصر به فرد دوربین آن را نشان می‌دهد. بر اساس این رندرهای رسمی چهار دوربین گوشی در دو ماژول‌ دایره‌ای شکل قرار خواهند گرفت و حتی ممکن است هواوی برای اولین بار از سنسور یک اینچی استفاده کند.
 
هنگامی که اولین رندرهای گوشی هواوی P50 منتشر شد، همه از ماژول دوربین تخم مرغی شکل آن تعجب کرده بودند. از آن زمان، اطلاعات غیر رسمی دیگری از گوشی نیز به اشتراک گذاشته شد. اما امروز یکی از کاربران توییتر به نام RODENT950 ادعا می‌کند اولین رندرهای رسمی از ماژول دوربین این گوشی را منتشر کرده است.
 
رندرهای ارائه شده از سوی این کاربر چهار دوربین و یک فلاش را نشان می‌دهد که داخل دو دایره قرار گرفته‌اند. در دایره پایین فلاش LED و یکی از دوربین‌ها در کنار یکدیگر دیده می‌شود و در دایره بالایی سه دوربین دیگر گوشی هواوی P50 به صورت مثلثی دیده می‌شود. همچنین هواوی ممکن است برای اولین بار از یک سنسور یک اینچی در ماژول پایینی این گوشی استفاده کند.
 
 
برخی می‌گویند رندرهای ارائه شده ممکن است به یکی از قابلیت‌های دیگر دوربین گوشی اشاره داشته باشد. علاوه بر مارک تجاری Leica، ممکن است دوربین گوشی از قابلیت بزرگنمایی ۱۳-۱۹ میلی‌متر پشتیبانی کند. هنوز مشخص نیست که این گوشی، لنز پریسکوپ خواهد داشت اما مدل‌های P50 پرو و مدل پرو پلاس قطعا می‌توانند این لنز را در ماژول دوربین خود قرار دهند. همچنین همراه با رندرهای فاش شده،  به نظر می‌رسد که سری P50 هواوی به صورت کلی از سه دستگاه تشکیل خواهد شد. نسخه پایه P50، نسخه پرو و پرو پلاس.
 
زمانی که هواوی گوشی P50 خود را معرفی کند، توجه بسیاری به آن جلب خواهد شد. انتظار می‌رود این اولین گوشی موبایلی باشد که از سیستم عامل اختصاصی هواوی یعنی HarmonyOS پشتیبانی کند. هواوی دیگر در لیست ۵ فروشنده برتر گوشی‌های موبایل قرار ندارد و بسیاری از کاربران انتظار دارند که هواوی با عرضه این گوشی بتواند یک حرکت انقلابی از خود نشان دهد.
 
هنوز زمان رونمایی رسمی از این گوشی مشخص نشده است اما اکنون با توجه به رندرهای رسمی ارائه شده از آن، می‌توان انتظار داشت که زمان زیادی تا معرفی هواوی P50 باقی نمانده است.

​​