تلفن همراه

افشای مشخصات گوشی اکسپریا Ace 2 سونی پیش از رونمایی رسمی

منبع: دیجیاتو
 
 
گوشی هوشمند «اکسپریا Ace 2» سونی در کنسول گوگل پلی رویت شده که برخی از مشخصات اصلی این محصول ژاپنی را در اختیار ما قرار می‌دهد.
 
براساس اطلاعات رویت شده در فهرست کنسول گوگل پلی، به نظر می‌رسد سونی اکسپریا  Ace II با چیپست هلیو پی ۳۵ و رم ۴ گیگابابتی از راه می‌رسد. همچنین انتظار می‌رود این موبایل جدید با سیستم عامل اندروید ۱۱ در دسترس کاربران قرار گیرد.
 
تصویر مربوط به این دستگاه نشان می‌دهد که نمایشگر دارای بریدگی قطره‌ای شکل مخصوص دوربین سلفی است. مشخصات دقیق نمایشگر موبایل هنوز مشخص نیست، اما با توجه به فهرست مذکور، موبایل جدید سونی مجهز به نمایشگر با رزولوشن اچ‌دی پلاس خواهد بود. این گوشی هوشمند با شماره مدل SO-41B در فهرست کنسول گوگل پلی دیده شده است.
 
 
علاوه بر رویت این موبایل در کنسول گوگل پلی، رندرهایی از قاب سونی اکسپریا Ace II نیز به اشتراک گذاشته که تا حدودی طراحی کناره‌های دستگاه و محل قرار گیری کلیدهای جانبی به علاوه طراحی ماژول دوربین پنل پشتی دستگاه را نشان می‌دهد.
 
 
ابتدای سال جاری میلادی،  OnLeaks رندرهای CAD یک گوشی جمع و جور سونی را به اشتراک گذاشت. با توجه به رندرها به نظر می‌رسید موبایل مذکور از نمایشگر ۵.۵ اینچی بهره می‌برد که در پنل پشتی آن دوربین دوگانه با چیدمان عمودی به همراه LED قرار خواهد گرفت. همچنین رندرهای فاش شده نشان می‌داد که موبایل جدید مجهز به اسکنر اثر انگشت جانبی، دکمه اختصاصی دوربین و جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری است.
 
 
ظاهرا قرار است سونی اکسپریا Ace II به صورت انحصاری در بازار ژاپن عرضه شود. در واقع این گوشی هوشمند جانشین سونی اکسپریا  Ace خواهد بود که سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد.
 
در نهایت باید دید گوشی اکسپریا Ace II با چه مشخصات و طراحی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و آیا سونی برنامه‌ای برای عرضه آن در بازاری خارج از ژاپن دارد یا خیر.

​​