تلفن همراه

مجمع عمومی عادی سالیانه مخابرات 17 خرداد ماه برگزار می‌شود

ICTna.ir - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مخابرات ایران، روزدوشنبه، 17 خرداد 1400 برگزار می‌شود.
 
TCI Majma.jpeg
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، استماع گزارش هیات مدیره درخصوص عملکرد سال مالی 99، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، بررسی و تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان، تصمیم‌گیری در مورد میزان سود تقسیمی، تعیین حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل، تعیین حق حضور در جلسه اعضای غیرموظف هیئت مدیره و حق جلسه اعضای کمیته های تخصصی در سال 1400 و تعیین پاداش هیئت مدیره برای سال مالی 99 و انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت دستور جلسه این مجمع هستند.
 
با توجه به ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار و مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا که مقرر کرده تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها صرفا درصورتی‌که با حضور حداکثر 15 نفر شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شود، امکان پذیر می باشد. به منظور رعایت دقیق مصوبه مذکور به سهامداران توصیه شده است از حضور در مجمع خودداری و نسبت به مشاهده آنلاین جلسه از طریق درگاه های اطلاع رسانی شرکت به نشانی tci.ir/live، aparat.com/tci.ir و instagram.com/tci_iran اقدام کنند.
 
سهامداران می‌توانند با شماره تلفن 88548813-021 و پست الکترونیکی saham@tci.ir برای تماس و طرح سوالات خود در زمان برگزاری مجمع استفاده کنند.

​​