فناوری اطلاعات

سومین بوت کمپ اینترنت اشیا برگزار می شود

 
سومین بوت کمپ اینترنت اشیا با هدف گردهمایی بازیگران زیست بوم اینترنت اشیا و ارائه محصولات این بخش، برگزار می شود.
 
به گزارش ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین بوت کمپ اینترنت اشیا ۱۳ مرداد تا ۱۹ شهریورماه سال جاری با حضور فعالان این حوزه و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
 
ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برگزاری سومین بوت کمپ اینترنت اشیا کرده است. رویدادی که توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و با هدف مهارت‌افزایی علاقه‌مندان به فناوری‌های نوین برگزار می‌شود.
 
در این رویداد که به صورت حضوری و مجازی از ۱۳ مردادماه تا ۱۹ شهریور ماه با عنوان بوت کمپ اینترنت اشیا ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، با بهره گیری از اساتید برجسته و با تجربه، تمامی بخش‌های زیست‌بوم اینترنت اشیا به صورت عملی و با رویکرد پروژه محور به علاقه‌مندان این حوزه آموزش داده خواهد شد.
 
شرکت کنندگان حضوری با قرارگیری در گروه‌های مختلف در طول بوت کمپ به پیاده‌سازی سناریوهای عملیاتی می‌پردازند و با بهره‌گیری از تجربیات مربیان فنی که در طول رویداد همراه آنها خواهند بود، نمونه‌های آزمایشگاهی خود را ساخته و در روز اختتامیه ارائه خواهند داد.
 
در انتهای رویداد با داوری این نمونه‌های آزمایشگاهی به تیم‌های برتر شرکت‌کنندگان حضوری و همچنین نفرات برتر شرکت‌کنندگان مجازی جوایز نقدی و به تمامی شرکت کنندگان حضوری و مجازی از طرف ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تحقیقات اینترنت اشیا، گواهینامه معتبر اهدا خواهد شد.
 
اطلاعات بیشتر درباره این رویداد در این لینک است.

​​