تلفن همراه

درآمدهای رایتل ۳۸ درصد رشد کرد

 
رایتل اعلام کرد در ۳ ماهه ابتدایی سال جاری به نسبت بهار سال گذشته ۳۸ درصد افزایش درآمد داشته و در بخش اینترنت همراه نیز، رشد ۴۴ درصدی نسبت به مدت مشابه را ثبت کرده است.
 
به گزارش روابط عمومی رایتل، سال ۹۸ اولین سال سودآوری اپراتور سوم تلفن همراه ایران بوده است و این سودآوری در سال ۹۹ تداوم داشته که مستندات آن، پس از تایید صورت‏های مالی شرکت توسط سازمان حسابرسی منتشر خواهد شد.
 
در ادامه این روند رشد، سه ماهه اول ۱۴۰۰ نسبت به سال ۹۹، شرکت خدمات ارتباطی رایتل جهش درآمد و سودآوری داشته است. درآمد خدمات در بهار ۱۴۰۰ نسبت به بهار ۹۹ با افزایش ۳۸ درصدی همراه بوده و این درآمد در بخش اینترنت همراه نیز، رشد ۴۴ درصدی نسبت به مدت مشابه را ثبت کرد.
 
مصرف اینترنت همراه، با استقبال مشترکین مواجه شده و در مقایسه با سه ماه نخست سال گذشته، افزایش ۵۹ درصدی را نشان می‌دهد.
 
عملکرد رایتل در شاخص جذب مشترکین جدید نیز حاکی از رشد ۷۱ درصدی نسبت به مدت مشابه است که نتیجه آن، افزایش سهم بازار این اپراتور و اعتماد مشتریان به خدمات رایتل محسوب می‌شود.
 
این شرکت خدمات ارتباطی در شاخص مشترکین فعال ماهانه و سه ماهه، ۲۳ درصد نسبت به مشترکین فعال مدت مشابه رشد داشته و این در حالی است که مقایسه سه ماهه نخست امسال با مدت مشابه سال ۹۸ در بسیاری از شاخص‌ها از ۱۰۰درصد عبور کرده است.
 
رشد سهم بازار رایتل با کسب ۵ میلیون‌ مشترک فعال سه ماهه در پایان خرداد ۱۴۰۰، بخش دیگری از دستاوردهای این اپراتور است.
 
 

​​