تلفن همراه

بیانیه شرکت مخابرات ایران در حمایت از وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات

 شرکت مخابرات ایران در بیانیه ای از وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات حمایت کرد.
 
 
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، اکنون که ایران اسلامی در شرایط سخت از لحاظ درگیری با بیماری کرونا و مسائل اقتصادی قرار گرفته، رفع و ارتقاء نیازهای ارتباطی ذینفعان این حوزه با اهمیت می تواند زمینه رفع و کاهش بحران های پیش رو را در پی داشته باشد.
 
در شرایط کنونی، تسریع در انتخاب کابینه دولت سیزدهم ( برگرفته از افراد کاربلد و متخصص) بسیار حیاتی است و می تواند در روند تصمیم سازی و اجرا، موثر باشد.
 
بی شک حضور وزیری، متخصص و کارآمد در رأس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حائز اهمیت است، تا بتواند با استفاده از دانش فنی،  مدیریت کارآمد و بازبینی در مقررات و مصوبات ناکارامد سال های گذشته، بازار  ICT کشور را رونق بخشد.
 
براین اساس، شرکت مخابرات ایران به عنوان مهمترین و بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور، که نقش مهمی در تامین نیازهای ارتباطی همه ذینفعان حوزه ict کشور را دارد از معرفی عیسی زارع پور، به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم، حمایت می کند.
 
 امید است با این انتخاب از سوی مجلس محترم شورای اسلامی،  دریچه روشنی در تسهیل ارتباطات کشور فراهم شود و توسعه ارتباطی به معنای حقیقی کلمه، از تبلیغات سیاسی عبور کرده وهرچه بیشتر به  کسب و کارهای مردم راه یابد.
 
عیسی زارع پور ۴۱ ساله است ، این وزیر جوان، لیسانس مهندسی نرم افزار، فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر و دکترای علوم کامپیوتر  دارد.
 
 
در رزومه کاری عیسی زارع پور، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
 بنیان‌گذاری و ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (در سال‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۰)به عنوان اولین نهاد حاکمیتی فعال و سیاست‌گذار در حوزه فضای مجازی)
 
مشاور چندین وزیر در دولت‌های نهم و دهم از جمله وزیر ارتباطات، وزیر بهداشت (در حوزه آی تی)
 
 معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری
 
  مجری طرح شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی (با حکم معاون وقت علمی فناوری رئیس جمهور)
 
  عضو کمیسیون ملی یونسکو
 
نماینده وزارت ارشاد
 
 عضو کمیسیون فناوری دولت در دولت دهم
 

​​