فناوری اطلاعات

واکسن کرونا برای کارمندان IBM اجباری شد

منبع: ایسنا
 
شرکت IBM اعلام کرد تنها کارمندان آمریکایی که به طور کامل واکسینه شده اند، اجازه دارند به محل کارشان که قرار است از هفتم سپتامبر بازگشایی شود، بازگردند.
 
نیکل لامورو، مدیر منابع انسانی شرکت IBM در اطلاعیه ای به کارمندان این شرکت اعلام کرد با توجه به شیوع سریع کرونای دلتا، ما همچنان بسیاری از پایگاههای آمریکایی خود را در مناطقی که شرایط کلینیکی اجازه دهد، در هفته هفتم سپتامبر بازگشایی خواهیم کرد.
 
افزایش مجدد آمار ابتلا به کووید ۱۹ در آمریکا به دلیل شیوع کرونای دلتا و دستورالعمل جدید مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا مبنی بر الزامی بودن زدن ماسک توسط افرادی که به طور کامل واکسیناسینه شده اند، تغییر برنامه شرکتها برای بازگشایی دفاتر، واکسیناسیون و زدن ماسک را در پی داشته است.
 
این شرکت فناوری به سایر همتایان بزرگ خود در مبارزه با شیوع ویروس کرونا پیوسته و از کارمندانش خواسته است به طور کامل واکسینه شوند.
 
بر اساس گزارش رویترز، شرکت فیس بوک پنج شنبه گذشته زمان بازگشایی دفاتر خود در آمریکا را تا ژانویه سال ۲۰۲۲ به تاخیر انداخت. این شرکت اعلام کرد واکسیناسیون کووید ۱۹ و استفاده از ماسک برای کارمندانی که به دفاتر آمریکایی برمی گردند را الزامی خواهد کرد. شرکت مخابراتی AT&T کارمندان بخش مدیریت خود را ملزم کرده است پیش از بازگشت به محل کار، واکسینه شوند.
 

​​