تلفن همراه

وعده وزیر پیشنهادی ارتباطات برای پوشش سراسری آنتن دهی موبایل در مناطق محروم طی یک سال

منبع: خانه ملت
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای پیشنهادی ارتباطات و فرهنگ و ارشاد در کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد و گفت: در این نشست نوبت عصر برنامه‌های وزاری پیشنهادی این دو وزارتخانه مورد بحث و برررسی قرار گرفت که وعده وزیر پیشنهادی ارتباطات برای پوشش سراسری تلفن همراه در مناطق محروم ظرف یک سال در نشست با وزیر پیشنهادی ارتباطات مطرح شد.
 
 
 
مجید انصاری  در تشریح نشست نوبت عصر امروز(شنبه 24 مردادماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی که با حضور عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و محمدمهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: دو وزیر پیشنهادی برنامه‌های خود را ارائه و درباره محورهای مطرح شده بحث و بررسی‌هایی صورت گرفت.
 
نماینده ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی درباره موضوعات مطرح شده در حضور عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی ارتباطات، گفت: مباحثى که در این نشست مطرح شد، در برنامه وزیر پیشنهادی نیز آمده بود.
 
وی با بیان اینکه موضوع حکمرانی دیجیتال و تعاملات بین المللی یکی از مسائلی بود که در این نشست مورد بحث قرار گرفت، افزود: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و شبکه ملی اطلاعات نیز یکی دیگر از حوزه‌های مورد تأکید و بحث بود.
 
انصاری یادآور شد: تأکید بر توسعه اقتصاد دیجیتال، حفظ حریم خصوصی افراد در فضای مجازی، شتاب دهی به صنعت فضایی و تقویت خدمات پستی از مطالبات مورد تأکید اعضای کمیسیون اجتماعی بود که با پاسخ‌های مستدل و خوب وزیر پیشنهادی همراه شد.
 
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: وزیر پیشنهادی ارتباطات نیز وعده‌ای در خصوص پوشش سراسری تلفن همراه مطرح کرد تا ظرف یک سال این پوشش دهی در مناطق محروم نیز انجام شود.
 
وی درباره مباحث مطرح شده در نشست با وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: در این نشست نیز مباحثی از جمله رویکرد سیاستی- نظارتی بدون ورود و مداخله مستقیم مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین درباره احیای وضعیت فرهنگی در شأن این وزارتخانه مورد بررسی قرار گیرد.
 
انصاری یادآور شد: همینطور راجع به ضرورت توجه به جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و رویش‌های جدید در این مسیر مورد تأکید قرار گرفت.

​​