تلفن همراه

پاسخگویی به حدود ۱۵۰۰ درخواست مشتریان مخابرات منطقه تهران

کارشناسان واحد ارتباط مردمی روابط عمومی مخابرات منطقه تهران در آخرین هفته مرداد ماه سال جاری، به درخواست هزار و 486 مشترک تلفن ثابت رسیدگی کردند.
 
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، در بازه زمانی 23 تا 29 مرداد ماه که با تعطیلی عمومی از سوی ستاد ملی کرونا همراه بود، 2 هزار و 548 مورد تماس از طریق سامانه 2021 به صورت ثبت تیکت خودکار ( ثبت درخواست ها از طریق منوی شماره 8 سامانه 2021 ) در رابطه با پرداخت صورتحساب و عدم وصل تلفن به واحد ارتباط مردمی مخابرات منطقه تهران ارجاع شد و پس از بررسی، ارتباط کلیه خطوط ارجاعی برقرار شد.
 
گفتنی است از مجموع هزار و 486 مورد تماس با سامانه ارتباط مردمی در هفته گذشته، نزدیک به 84 درصد ( 1251 مورد ) با موضوع اطلاع رسانی و تنها 16 درصد مربوط به ثبت درخواست ها و خرابی بود.
 
شایان ذکر است همه روزه از سوی مشترکان تلفن ثابت استان تهران، موضوعاتی از قبیل انتقاد از مرکز، درخواست های پیرامون تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت، خدمات و سرویس های مخابراتی، خرابی و قطعی تلفن ثابت، موارد مرتبط با سامانه 118، 2000 و 2020 از طریق کارشناسان واحد ارتباط مردمی اداره کل مخابرات منطقه تهران دریافت و ضمن ثبت در سامانه، به مشکلات مشتریان تا مرحله رسیدن به نتیجه مطلوب رسیدگی می شود.
 
واحد ارتباط مردمی ۲۰۲۱ مخابرات منطقه تهران همه روزه، حتی ایام تعطیل در دو شیفت کاری تا ساعت ۲۲ پاسخگوی تماس ها و سوالات شهروندان استان تهران می باشد.
 

​​