فناوری اطلاعات

سامسونگ از نسخه جدید کارت‌های حافظه میکرواس‌دی رونمایی کرد

سامسونگ سری جدید کارت‌های حافظه میکرو اس‌دی و اس‌دی خود را با نام‌های PRO Plus و EVO Plus معرفی کرد. این کارت‌ها برای عکاسان، فیلم‌بردارها و تولیدکنندگان حرفه‌ای محتوا و علاقه‌مندان به این بخش طراحی شده است.
 
به گزارش روابط‌عمومی سامسونگ، مجموعه جدید کارت‌های حافظه SD و MicroSD سامسونگ قابلیت‌ها و کارکردهای مورد نیاز کاربران حرفه‌ای را شامل سرعت بالا و ماندگاری بیشتر در اختیار آنها می‌گذارد تا بالاترین عملکرد مورد انتظار هر کاربری را در اختیار او قرار دهد.
 
کارت‌های حافظه میکرواس‌دی و اس‌دی سری Pro Plus سرعت خواندن و نوشتن بسیار بالا، به ترتیب تا ۱۶۰ و ۱۲۰ مگابایت در ثانیه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به راحتی فیلم‌برداری ۴K و Full HD انجام دهند. کارت‌های EVO Plus هم عملکردی تا ۱.۳ برابر سریع‌تر از نسل قبلی و تا ۱۳۰ مگابایت بر ثانیه دارند که آنها را برای کاربران عادی و علاقه‌مندان به عکاسی و فیلمبرداری، ایده‌آل می‌کند.
 
کارت‌های جدید سامسونگ با وارانتی محدود ۱۰ ساله و ظرفیت تا نیم ترابایت عرضه شده و وسیله‌ای مناسب برای ذخیره کردن عکس‌های ۳۶۰ درجه، ساعت‌ها فیلمبرداری ۴K با دوربین روی کلاه و همینطور فیلم‌برداری با پهباد و غیره هستند.
 
کارت‌های MicroSD
کارت‌های حافظه MicroSD سامسونگ در مدل‌های PRO Plus و EVO Plus از سرعت بالای ویدیوی تا رتبه V30 و همینطور عملکرد اپلیکیشن‌های با رتبه A2 پشتیبانی می‌کنند که امکان ذخیره کردن تصویر در اپلیکیشن‌های مختلف روی دستگاه‌های همراه و دوربین‌های خاص روی پهباد را فراهم می‌کند. این کارت‌ها مجهز به حفاظت شش لایه سامسونگ بوده و در برابر آب، دمای بسیار بالا، اشعه ایکس، خوردگی، افتادن و تاثیرات میدان مغناطیسی، مقاوم هستند.
 
کارت حافظه PRO Plus در ظرفیت‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت عرضه می‌شود در حالی که کارت‌های EVO Plus دارای ظرفیت‌های ۶۴ تا ۵۱۲ گیگابایت است.
 
کارت‌های SD
کارت‌های حافظه PRO Plus و EVO Plus به شکلی طراحی شده‌اند که نیازهای علاقه‌مندان به عکاسی و تولید محتوا را برآورده کنند. این نسل جدید از کارت‌های حافظه با انواع دستگاه‌ها از جمله دوربین‌های DSLR، کوچک و بدون آینه، کم‌کودر و کامپیوتر همخوانی دارد که آنها را به کارتی ایده‌آل برای تولید و ذخیره عکس و ویدیو با کیفیت بالا تبدیل می‌کند. کارت‌های PRO Plus و EVO Plus در برابر شوک، آب، دمای بسیار بالا، اشعه ایکس، خوردگی، افتادن و تاثیرات مغناطیسی مقاوم هستند.
 
این کارت‌ها در بازه ظرفیتی ۳۲ تا ۲۵۶ گیگابایت عرضه می‌شوند و یک ظرفیت جدید ۵۲۱ گیگابایتی هم به مدل PRO Plus اضافه شده است. کارت‌های حافظه MicroSD و SD سری PRO Plus و EVO Plus امروز و با طراحی جدیدی موسوم به موج آبی عرضه می‌شوند که ظاهر آنها را متفاوت می‌کند.

​​