تلفن همراه

توییتر به نسخه وب تب Spaces را اضافه می‌کند

منبع: دیجیاتو
 
توییتر با هدف جلب رضایت کاربران خود، تب Spaces برای گفتگوی صوتی را که قبلا در نسخه اپلیکشن آن معرفی شده بود، به نسخه تحت وب نیز اضافه می‌کند. همچنین توییتر قصد دارد امکان اشتراک در خبرنامه‌ها را به صورت مستقیم و بدون نیاز به دریافت پیوند در ایمیل کاربران،‌ برای آنها فراهم کند.
 
توییتر در سال جاری میلادی از ویژگی‌های جدیدی همچون Spaces ،Super Follow و قابلیت‌های دیگری رونمایی کرد. اما موضوع به همین جا ختم نشده و حالا می‌خواهد تب Spaces را که امکان گفتگوی صوتی را برای کاربران فراهم می‌کند، در نسخه تحت وب نیز اضافه کند.
 
«نیما اوجی» یکی از محققان اپلیکیشن از تلاش توییتر برای اضافه کردن قابلیت‌ جدید به نسخه تحت وب خبر داده. اوایل سال جاری میلادی، نسخه اپلیکیشن توییتر به Spaces مجهز شد و اکنون این شرکت در تلاش است تا روی بهبود ویژگی مذکور کار کند.
 
با اضافه شدن تب مربوط به Spaces در نسخه تحت وب، کاربران می‌توانند به راحتی از این قابلیت در نسخه وب نیز استفاده کنند. در حال حاضر برخی کاربران توییتر به این تب در نسخه تحت وب دسترسی دارند و برای آنها به صورت آزمایشی فعال شده است. نکته جالب توجه آن است که این تب دارای فیلد جستجو  است که نشان می‌دهد کاربران در نهایت می‌توانند Spaces را در شبکه اجتماعی جستجو کنند.
 
نیما اوجی همچنین در یادداشت دیگری اعلام کرده که توییتر روی گزینه دیگری نیز کار می‌کند که به موجب آن کاربران می‌توانند در نسخه اپلیکیشن توییتر مستقیما در خبرنامه‌ها مشترک شوند. در حال حاضر، تنها راه دریافت اشتراک خبرنامه‌ها پیوندی است که به ایمیل کاربر ارسال می‌شود. اوایل سال جاری توییتر شرکت Revue را تصاحب کرد که در حوزه خبرنامه‌ها فعالیت دارد و در حال حاضر فعالیت‌های مربوط به خبرنامه‌ها از همین طریق انجام می‌شود.

​​