فناوری اطلاعات

صدور اینترنتی معافیت تحصیلی سربازی برای دانشجویان داخل کشور

منبع: سیتنا
امکان دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی سربازی امکان دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی سربازی
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: در راستای هوشمندسازی خدمات سازمان و کاهش مراجعات حضوری مشمولان، با تلاش‌های صورت گرفته امکان صدور اینترنتی معافیت تحصیلی دانشجویان داخل کشور فراهم شده است.
 
سردار تقی مهری با تاکید بر اینکه شرط اصلی بهره مندی از معافیت تحصیلی، نداشتن غیبت سربازی است گفت: کلیه پذیرفته شدگان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، می‌توانند پس از دریافت کد سخا از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، با ورود به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی  www. vazifeh. police. ir  و انتخاب درگاه خدمات الکترونیک برای ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود اقدام کنند.
 
 
سردار مهری گفت: برای راهنمایی بیشتر مشمولان در فرآیند صدور اینترنتی معافیت تحصیلی، موشن گرافی این موضوع در پایگاه اطلاع رسانی سازمان و کانال های آن بارگذاری و قابل بهره برداری است.
 
وی با بیان اینکه سربازان حین خدمت در صورت قبولی در مقطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص می شوند، افزود: کارکنان وظیفه نیز می توانند به صورت اینترنتی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و پس از تایید مجوز ثبت نام توسط دانشگاه ، نسبت به طی مراحل ترخیص از خدمت از طریق معاونت های وظیفه عمومی سراسر کشوراقدام کنند.
111111111111111.PNG

​​