تلفن همراه

عرضه رایگان پارچه تمیزکننده: سامسونگ دوباره اپل را به سخره گرفته است؟

منبع: دیجیاتو
 
سامسونگ در رقابت با اپل قصد دارد پارچه مخصوص تمیز کردن محصولات خود را به بازار عرضه کند ولی با این تفاوت که می‌خواهد آن را به ۱۰۰۰ نفر اولی که برای خرید اقدام می‌کنند، آن را رایگان هدیه بدهد تا عملکرد متفاوتی نسبت به اپل داشته باشد.
 
ماه گذشته اپل پارچه گران قیمت مخصوص تمیز کردن محصولات خود را با قیمت ۱۹ دلار معرفی کرد و کاربران نیز از خرید آن استقبال کردند تا جایی که موجودی آن به سرعت به اتمام رسید. حالا سامسونگ با هدف قرار دادن اپل می‌خواهد به ۱۰۰۰ نفری که برای خرید محصول مشابه اپل اقدام کنند، پارچه تمیز کننده را رایگان هدیه بدهد.
 
البته ظاهرا پیشنهاد عرضه پارچه تمیزکننده به صورت رایگان ظاهرا فعلا قرار است تنها در آلمان انجام شود. هنوز مشخص نیست این عرضه رایگان تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و آیا ممکن است کره‌ای‌ها در سال ۲۰۲۲ پارچه تمیزکننده را به فروش برسانند یا کماکان رویکرد عرضه رایگان را ادامه بدهند.
 
اپل ماه گذشته با معرفی لپ‌تاپ‌های مک‌بوک جدید مجهز به تراشه آرم، از پارچه تمیزکننده نسبتا گران قیمت ۱۹ دلاری نیز برای تمیز کردن محصولات خود نیز رونمایی کرد.
 
براسسا اطلاعات منتشر شده از سوب گلکسی کلاب، سامسونگ محصول مشابه اپل را به ۱۰۰۰ نفر اولی که برای خرید آن ثبت نام کنند، به رایگان هدیه می‌دهد.
 
ابعاد این پارچه تمیزکننده ۲۰ در ۲۰ سانتی متر است و ابعاد بزرگتری نسبت به محصول اپل دارد. تبلیغات مربوط به این پارچه تمیز کننده تنها در آلمان به اشتراک گذاشته شده و کاربران سایر بازارها ظاهرا باید چند دلار برای خرید آن پرداخت کنند.
 
این نخستین بار نیست که اپل و سامسونگ چنین رویکردی را در پیش می‌گیرند.هنوز مشخص نیست این محصول جدید در سال ۲۰۲۲ با چه قیمتی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. باید دید آیا کاربران از پارچه تمیز کننده سامسونگ نیز همانند محصول اپل استقبال می‌کنند یا خیر.

​​