عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
یادداشت
یکشنبه، 29 اردیبهشتماه 1387

04:41 PM

May 18, 2008


از پیام های بهاری تا محتوای پیام کوتاه

با افزایش مشترکان همراه اول و محبوبیت سرویس پیام کوتاه تلفن  همراه، شرکت ارتباطات سیار ایران در اقدامی جدید تصمیم به تولید محتوای پیام کوتاه گرفته است.


به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، این شرکت برای نخستین بار در بهار سال جاری نسبت به انتشار پیام های بهاری بر روی پورتال خود اقدام کرد تا مشترکان بتوانند در پیام های ارسالی خود از آن بهره ببرند.
این اقدام شرکت ارتباطات سیار که در نوع خود جالب بود، به نظر می رسد این شرکت گام هایی را برای تولید محتوا در عرصه تلفن همراه که در ایران از کمترین محتوا برخوردار است، برداشته است.
بر همین اساس نیز "محمد مهدی عطوفی" معاون بازاریابی و امور مشتریان شرکت ارتباطات سیار از برگزاری مزایده انتخاب پیمانكاران تولید محتوا در زمینه پیام کوتاه خبر داده است.
وی به ایسنا گفته است: ما به عنوان اپراتور موظف به تامین زیرساخت‌های مورد نیازیم اما تولید محتوا به عهده شركت‌ها و موسساتی است که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌كنند.
عطوفی افزود: به عنوان مثال سرویس اعلام تخلفات راهنمایی و رانندگی به شماره 30005151 یکی از این سرویس ها است.
معاون بازاریابی و امور مشتریان شركت ارتباطات سیار در ادامه تصریح كرد: از این رو سازمان‌ها می‌توانند متناسب با نیازهایی كه دارند به سه شرکت موجود و در آینده نیز به برندگان این مزایده مراجعه كنند.
وی با بیان این كه مناقصه‌ا‌ی در آینده نزدیک برگزار می‌شود، یادآور شد: در حال حاضر سه شركت آتیه‌پرداز، مگفا و رهیاب متولی ارسال پیام كوتاه هستند كه به دلیل فرا رسیدن زمان اتمام قرارداد به برگزاری مزایده انتخاب پیمانكار نیازمند هستند.
گرچه هنوز مزایده جدید شرکت ارتباطات سیار برای انتخاب CPها برگزار نشده تا سرویس های جدیدی نیز در این مزایده تعریف شود تا در بستر تلفن همراه ارایه شود، اما مزایده تولید محتوای پیام کوتاه شرکت ارتباطات سیار را می توان به فال نیک گرفت که گرچه تنها به یک سرویس تلفن همراه اختصاص دارد اما در خلاء محتوای تلفن همراه گام مفیدی خواهد بود.
امروزه تلفن همراه به یکی از ضروری ترین و مهم ترین ابزارهای ارتباطی، سرگرمی و تفریحی مبدل شده که ضرورت دارد تا متولیان امر نسبت به تولید محتواهای مورد نیاز با ویژگی های بومی و محلی در این زمینه گام بردارند.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی