عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
یادداشت
یکشنبه، 23 تیرماه 1387

04:40 PM

July 13, 2008


یک قدم رو به جلوی همراه اول

منبع: همنا


شرکت ارتباطات سیار پس از مدت ها نارضایتی مشترکین و گله های رسانه ها مبنی بر عدم اطلاع رسانی درخصوص اختلالات احتمالی به نظر می رسد یک قدم رو به جلو برداشته است.


این شرکت برخلاف مشترکان زیادی که دارد و لزوم اطلاع رسانی به آنها درخصوص مشکلات و اختلالات شبکه همراه اول، هیچ گاه احساس نیاز نکرده بود تا این مشکلات احتمالی را با مشترکان خود در میان بگذارد.
این درحالی است که شرکت مخابرات استان تهران که تنها یک شرکت استانی و با مشترکان بسیار کمتری نسبت به همراه اول، چندین سال است که این رسالت را بر عهده خود قرار داده تا هرگونه احتمال اختلال در شبکه خود را در نتیجه کابل برگردان و یا هر موضوع دیگر به اطلاع مشترکان برساند.
اما در این میان شرکت ارتباطات سیار با همه عظمت و ترافیک روزانه خود، این موضوع را در اولویت کاری خود قرار نداده بود که اکنون به نظر می رسد پس از فشارهای وارده رسانه ها به این شرکت، اکنون همراه اول اطلاع رسانی درخصوص هرگونه مشکل موجود و یا احتمالی را در دستور کار خود قرار داده است.
البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این اطلاع رسانی به هر نحو و شیوه ای، از جمله حقوق اولیه هر مشترک است تا بداند در خلال اختلالات وقت و بی وقت شبکه تلفن همراه در چه زمانی امکان برقراری ارتباط فراهم نیست.
اکنون باید این اقدام شرکت ارتباطات سیار را به فال نیک گرفت که بالاخره پس از بسیاری کتمان کردن های اختلالات وقت و بی وقت شبکه، این موضوع را با مشترکان خود در میان می گذارد تا در چاله ناآگاهی گرفتار نشوند.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی