عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
یادداشت
دوشنبه، 28 بهمنماه 1387

06:05 PM

February 16, 2009


آقای وزیر؛ شما هم نسبت به نتیجه مزایده اپراتور سوم تردید دارید؟

نوشته: فاطمه ملکی
منبع: همنا


درحالی که برنده مزایده اپراتور سوم تلفن همراه ایران به صورت رسمی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام شده است اما وزیر ارتباطات و ارتباطات همچنان از ذکر نام برنده اماراتی این مزایده خودداری می کند.


به نظر می رسد چالش های سیاسی و امنیتی میان ایران و امارات موجب شده است تا وزیر ارتباطات ایران هم همانند دیگران چندان از نتیجه این مزایده خشنود نباشد.
براساس این گزارش، "محمد سلیمانی" شنبه شب در گفتگوی زنده تلویزیونی نگاه یک، به صراحت از ذکر نام شرکت و کشور برنده مزایده اپراتور سوم تلفن همراه خودداری کرد.
سلیمانی در پاسخ به سوالات مطرح شده درباره این مزایده از اعلام نام شرکت برنده و ملیت آن امتناع کرد و گفت: "حالا باید منتظر باشیم، دو ماه، سه ماه در واقع فرصت دارد تا نهایی شود و نام طرف خارجی پس از ثبت شرکت ایرانی، توسط این شرکت نهایی و اعلام خواهد شد."
این درحالی است که 23 دی ماه سال جاری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به طور رسمی و طی اطلاعیه ای ازنتیجه جلسه بازگشایی پاکات ج (پیشنهادات مالی) شرکت کنندگان در مزایده اپراتور سوم تلفن همراه را اعلام کرد که براساس ان مشخص شد بهترین پیشنهاد متعلق به کنسرسیوم تامین اتصالات شامل شرکت تامین تله کام وابسته به سازمان تامین اجتماعی و شرکت اتصالات امارات متحده عربی بوده و این کنسرسیوم به عنوان برنده این مزایده انتخاب شده است.
سلیمانی همچنین در سخنان خود اینطور وانمود و اظهار نظر کرد که انتخاب شریک خارجی اپراتور سوم ایران بر عهده طرف ایرانی است و دولت ایران و نتیجه مزایده نقشی در انتخاب آن ندارند.
اکنون جای این سوال از جناب وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران است که آیا شما هم از نتیجه این مزایده تردید دارید و باتوجه به مناقشات پیش آمده، از سپردن اپراتور سوم تلفن همراه کشور خود به اماراتی ها تردید دارید یا در مقام وزیر ارتباطات کشور از نتیجه این مزایده بی خبر هستید که اینگونه نسبت به سوالات مطرح شده، ابراز بی اطلاعی کرده اید و نتیجه آن را به آینده موکول کرده اید؟
گفتنی است نتیجه مزایده اپراتور سوم تلفن همراه ایران که انحصار دو ساله عرضه نسل سوم تلفن همراه کشور را در اختیار دارد، به مذاق هیچ کس به جز کنسرسیوم تامین اتصالات خوش نیامده است.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی