عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
یادداشت
سه شنبه، 29 بهمنماه 1387

06:52 PM

February 17, 2009


تبلیغات وایمکس با کدام پروانه؟!

نوشته: فاطمه ملکی
منبع: همنا


یکی از شرکت های برنده مزایده وایمکس اخیرا تبلیغات خود مبنی بر عرضه سرویس وایمکس به عنوان یکی از دارندگان پروانه اپراتوری وایمکس را در حالی آغاز کرده است که سازمان تنظیم مقررات هنور پروانه ای برای برندگان این مزایده صادر نکرده است.


هیچ یک از برندگان مزایده وایمکس هنوز پروانه ای مبنی بر عرضه سرویس وایمکس از سوی سازمان تنظیم مقررات دریافت نکرده اند و می بایست فعالیت های خود را پس از دریافت پروانه آغاز کنند اما این شرکت تبلیغات زودهنگام خود را شاید برای کسب سهم حداکثری از بازار آغاز کرده است.
براساس این گزارش، "محمود خسروی" رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در همین خصوص به ایسنا گفته است که امیدواریم بتوانیم پروانه‌ برندگان مزایده‌ وایمكس را تا دو هفته آینده ابلاغ كنیم.
وی افزوده است: پرونده های برندگان مزایده وایمكس تكمیل شده و در حال حاضر مشغول تدوین و تهیه‌ متن پروانه برندگان مزایده هستیم.
وی اظهار داشته است: بعد از تهیه این پروانه ها آنها را به برندگان ابلاغ می كنیم كه پس از ابلاغ پروانه، برندگان می توانند طراحی شبكه خود را آغاز و بلافاصله فعالیت خود را شروع كنند.
خسروی در ادامه با بیان اینكه برندگان مزایده وایمكس در اكثر استان ها یك شركت و در استان های بزرگ دو برنده هستند، گفت: البته در استان اصفهان سه شركت انتخاب شدند كه مدت زمان پروانه شش سال بوده و تا پنج سال قابل تمدید است.
به نظر می رسد برندگان مزایده وایمکس نسبت به آغاز فعالیت های خود عجله دارند و تبلیغات زودهنگام یکی از شرکت ها نیز موید همین امر است اما باید منتظر بمانیم تا مشخص شود که آیا اینان سرویس دهی با شتاب و با کیفیت به مشترکان خود را در دستور کار خواهند داشت یا خیر.
لینک ثابت || اضافه شده توسط || نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی ||

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی