عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
یادداشت
جمعه، 4 اردیبهشتماه 1388

02:38 PM

April 24, 2009


شمارش معکوس واگذاری بزرگترین اپراتور ایران

نوشته: فاطمه ملکی
منبع: همنا


همنا- با اعلام معاون واگذاری سازمان خصوصی سازی مبنی بر برگزاری مزایده بین المللی شرکت مخابرات ایران در روزهای پایانی اردیبهشت ماه جاری، شمارش معکوس برای واگذاری شرکت مخابرات ایران آغاز شده است.


درحالی که بسیاری از اپراتورهای خارجی در روزهای اسفند ماه گذشته منتظر برگزاری این مزایده بودند، بالاخره مسوولان ایرانی خبر برگزاری آن را در روزهای پایانی اردیبهشت ماه اعلام کردند.
براساس این گزارش، با واگذاری 5 درصد شرکت مخابرات ایران در بورس، بسیاری از اپراتورها خود را برای سرمایه گذاری در بقیه 50 درصد سهام این شرکت آماده کرده اند تا بتوانند مالک بزرگترین اپراتور ایران شوند.
اکنون روزهای سرنوشت ساز مخابرات ایران برای سرمایه گذاران نزدیک می شود تا مشخص شود بیشترین کرسی هیات مدیره بزرگترین شرکت مخابرات ایران از آن چه کسانی خواهد بود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران پیش از این نیز گفته بود: گروه زیادی از سرمایه گذاران خارجی با تشکیل کنسرسیوم هایی با گروه های داخلی در ایران خرید سهام شرکت مخابرات ایران را بررسی می کنند که حضور جدی و رسمی شرکت ها برای خرید سهام بزرگترین شرکت مخابراتی ایران در زمان خرید مشخص خواهد شد.
برهمین اساس سایت خبری اینفورما نیز اخیرا به نقل از "صابر فیضی" گزارش داده بود که 50 درصد سهام شرکت مخابرات ایران در ماه مارس 2009، به سرمایه گذاران بین المللی فروخته خواهد شد.
گفته می شود سرمایه گذارانی از کشورهای فرانسه، روسیه، هند، چین، ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس درخصوص خرید سهام شرکت مخابرات ایران با مقاماتی رسمی این شرکت ملاقات و گفت و گو کرده اند.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی