عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
یادداشت
دوشنبه، 18 خردادماه 1388

01:19 PM

June 08, 2009


خیر و صلاح مردم

نوشته: مجتبی محمودی
منبع: هفته نامه تخصصی عصر ارتباطسخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع مدیران روابط عمومی و خبرنگاران حوزه از چند جنبه حائز اهمیت است که در زیر بدان اشاره می‌کنم:


ادبیات سخنوری:


قاعدتا سخنوری و سخنرانی آن هم در یک جمعی که به تاکید خود وزیر‌ارتباطات و فناوری‌اطلاعات به نوعی دستی بر آتش اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی امور دارند با سخنرانی و موعظه برای آن روستایی که شاید دو خانوار در آن زندگی می‌کند و محمد سلیمانی از افتخارات خود می‌داند که تلفن ثابت بدانجا برده است باید متفاوت باشد هرچند که این تلاش مجدانه دولت در توجه به طبقه مستضعف ستودنی است اما اگر فردی مانند دکتر محمد سلیمانی که تحصیلکرده دانشگاه‌های فرانسه است تفاوت این دو ساحت را به هیچ انگارد و در کسوت استادی همانگونه سخن گوید که در کوی و برزن می‌گوید یا باید به مدعای مطرح شده شک کرد یا به فهم مخاطب.


توسعه بدون عقبه:


توسعه بدون توجه به گذشته یا غیر ممکن است یا شعاری بیهوده برای فرافکنی معضلات امروز به گذشتگان. دومین نکته‌ای که با شنیدن سخنان محمد سلیمانی سلیمانی وزیر فرهیخته و دانشمند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که تاکنون در چند نوبت دیگر نیز اینچنین کرده است، به ذهن می‌رسد این است که او گاهگاهی بی‌توجه به انتقادهایی که در بخش‌های مختلف تحت تصدی او وجود داشته و دارد به نا گاه با تیغ انتقاد نفی گذشتگان می‌کند که می‌توان از این گونه سخنان استنباط کرد که او درصدد اثبات تئوری توسعه بدون عقبه است.


سیاست‌ورزی فناورانه:


تنور انتخابات با نزدیک شدن به روز برگزاری انتخابات هر لحظه در حال داغ‌ترشدن است اخبار و شنیده‌ها نه رسمی که غیر رسمی بسیاری در خصوص افزایش محبوبیت هریک از کاندیداها به گوش طرفدارن و مخالفان نامزدها می‌رسد که گاه آنان را خشنود و گاه اندوهناک می‌کند به گمان من آنچه باعث شده عالی‌ترین مقام فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور اینگونه فناورانه سیاست‌ورزی کند همین راست و دروغ‌هایی است که به گوش ما می‌رسد که انشاا... خیر و صلاح همه مردم در آن نهفته است.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی