عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
یادداشت
دوشنبه، 18 مردادماه 1389

03:58 PM

August 09, 2010


تخفيف 20 درصدي پهناي باند در انتظار ابلاغ رگولاتوري

كاهش 20 درصدي قيمت پهناي باند براي اپراتورها كه از چند ماه پيش موضوع آن مطرح شده بود در حال حاضر منتظر ابلاغ از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي است.


به گزارش فارس، سي‌ام ارديبهشت ماه سال جاري بود كه وزير ارتباطات در پايان مراسم روز روابط‌عمومي و ارتباطات از تلا‌ش‌هاي اين وزارتخانه براي كاهش قيمت اينترنت سخن گفت و تخفيف 20 درصدي قيمت پهناي باند را به مردم هديه كرد.
بنابراين گزارش چندي بعد و در تير ماه، كميسيون تنظيم مقررات با پيشنهاد كاهش 20 درصدي قيمت پهناي باند موافقت كرد و كرم‌پور رئيس سازمان تنظيم با اعلام خبر تصويب اين كاهش قيمت در كميسيون تنظيم مقررات، گفت: شركت ارتباطات زيرساخت موظف به اجراي اين مصوبه خواهد بود و كاهش مستمر و دوره‌اي قيمت اينترنت نيز در دستور كار قرار دارد.
پس از آن اين تصور شكل گرفت، كه باقي كار بر عهده شركت‌ها و اپراتورهاي خصوصي است تا با مراجعه به شركت ارتباطات زيرساخت و ارائه مستندات، كاربران نهايي خود را از اين تخفيف 4،5 تا 5 درصدي بهره‌مند سازند.
اما در روز نشست صبحانه كاري وزير ارتباطات در اتاق بازرگاني تهران، يكي از مديران شركت‌هاي خصوصي در ميان صحبت‌هاي خود خطاب به تقي‌پور يادآور شد: تخفيف 20 درصدي هنوز ابلاغ نشده است.
و اينجا بود كه مشخص شد برخي شركت‌هاي ارائه دهنده اينترنت در مراجعه به شركت زيرساخت، پاسخ عدم ابلاغ اين مصوبه را دريافت كرده‌اند و به اين ترتيب توپ تخفيف 20 درصدي قيمت پهناي باند بار ديگر به زمين رگولاتوري افتاد.
علت را از كرم‌پور جويا شديم و ‌معاون وزير ارتباطات در جواب اين پرسش به خبرنگار فارس گفت: آن مسئله ابلاغ شده و تنها يك سري كارهايش مانند امضاي نامه مانده كه انجام و ابلاغ شده و مي‌توانيد از روابط عمومي نيز بپرسيد.
از روابط عمومي پيگير شديم و روابط عمومي سازمان تنظيم نيز با كسب اطلاع از بخش‌‌هاي مرتبط سازمان اين طور توضيح داد كه: پيشنهاد تخفيف 20 درصدي از سوي شركت ارتباطات زيرساخت به سازمان تنظيم مقررات ارسال شده بود كه در تيرماه سال جاري اين پيشنهاد به تصويب كميسيون تنظيم مقررات رسيد.
بنابراعلام رگولاتوري، اين مصوبه پس از تصويب در كميسيون تنظيم مقررات، بايد از سوي سازمان تنظيم ابلاغ شود كه بر همين اساس مصوبه مذكور به منظور ابلاغ به معاونت صدور پروانه و بررسي‌هاي فني رگولاتوري ارسال شده و ابلاغ آن نيازمند مقدمات و هماهنگي‌هايي است كه در حال انجام است.
لینک ثابت || اضافه شده توسط || نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی ||

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی