الکامپ۱۷ در روز دوم و در غیاب وزیر صنعت افتتاح شد!

img_5107.jpg


با حضور وزیر ارتباطات و در غیاب وزیر صنعت، معدن و تجارت هفدهمین نمایشگاه ایران الکامپ 2011 به صورت رسمی افتتاح شد.
 
به گزارش فارس هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک،‌ ایران الکامپ 2011 با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد.
براساس این گزارش 571 شرکت داخلی و 57 شرکت خارجی در 10 سالن این نمایشگاه توانمندی‌های خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.
بنابراین گزارش الکامپ هفدهم در فضایی به وسعت 50 هزار متر مربع برگزار شده است. این نمایشگاه در 4 گروه «الکترونیک و سخت افزار»، «نرم افزار، تجهیزات شناسایی و مکان یابی رادیویی»، «شبکه، امنیت، اینترنتی، خدمات AST و رسانه مجازی» و «دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک» برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش در روز نشست خبری هفدهمین الکامپ که در ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، معاون شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی گفت: نمایشگاه الکامپ2011 باحضور وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و صنعت، معدن و تجارت برگزار خواهد شد؛ اما امروز در مراسم افتتاح صادق مفتح معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، حمید شهریاری دبیر شورای عالی اطلاع رسانی و علی حکیم جوادی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، تقی‌پور را همراهی کردند و این مراسم بدون حضور مهدی غضنفری برگزار شد، الکامپ امسال با تولی‌گری مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار شده است.
براساس این گزارش هفدهمین نمایشگاه ایران الکامپ 2011 از 18 آذر ماه آغاز به کار کرده و به مدت 5 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران دایر است.

 


URL: https://www.ictna.ir/id/038569/

Code: 038569