خسروی: ثبتنام نخستین دوره جایزه ملی کیفیت ICT ایران آغاز شد

ثبت نام و فعالیت نخستین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی (ICTINQA) آغاز شد.

به گزارش آژانس خبری  فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت مهندس محمود خسروی مدیر عامل این شرکت با اعلام این مطلب افزود: امروزه همزمان با توسعه ارتباطات در سطح دنیا ،تامین  رضایت   ذی­نفعان بنگاه­های اقتصادی و ارتقاء کیفیت در ارائه خدمات زیربنائی کشور، مهم­ترین عامل پایداری و تعالی محسوب می­شود.

مهندس خسروی در ادامه گفت: هم اکنون کشور مان در مسیر تحقق سند چشم­انداز  برای تبدیل  به  قدرت اقتصادی و صنعتی منطقه، حرکت در مسیر انقلاب اقتصادی در قالب اجرای اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را تجربه می­کند.
وی افزود:  برهمین اساس  تلاش می کنیم  در مسیر تعالی و اعتلا با استفاده از الگوهای موفق کیفیت  حرکت کنیم .

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت  با اشاره  به این نکته  که  پیشنهاد برگزاری جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، توسط شرکت ارتباطات زیرساخت در جلسه شورای معاونین در حضور  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  مطرح و   تصویب شد،گفت:  هدف از اعطای این جایزه  ارتقای کیفیت ارائه خدمات زیربنائی دولت الکترونیک  است .

وی افزود: انتقال دانش و نهادینه سازی فرهنگ مدیریت کیفیت و خودارزیابی به واحدهای متقاضی از برنامه­های دبیرخانه جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوی اطلاعات جمهوری اسلامی ایران  است .

اعضا ی شورای سیاست گذاری جایزه  عبارتند از :  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات – رئیس شورا، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران – عضو شورا، رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران – عضو شورا ، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی – عضو شورا مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شرکت ارتباطات زیرساخت – عضو شورا و مجری و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت -  عضو و دبیر شورا.

دبیرخانه این جایزه از سه کمیته   کمیته ارزیابی و آموزش، کمیته اطلاع­رسانی و کمیته پشتیبانی و برگزاری مراسم جایزه تشکیل شده و متقاضیان شرکت در این جایزه  می توانند با  شماره تلفن­های 88113585، 88113528 و 88463339 تماس حاصل فرمایند.

 


URL: https://www.ictna.ir/id/039275/

Code: 039275