سمینار "آخرین محصولات و فن آوری‌های امنیت شبكه " برگزار می‌شود

 


دبیر سمینار " آخرین محصولات و فن آوریهای امنیت شبكه " گفت: سمینار "آخرین محصولات و فن آوری‌های امنیت شبكه " بیست و هفتم مردادماه جاری برگزار می‌شود.


"محمد مصلایی" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه آی تی ایرنا افزود: هدف از برگزاری این سمینار معرفی فناوری‌های امنیتی ‪Net ،RSA‬ ‪ Fortin‬و ‪ SurfControl‬است و سپس خود محصول كه در زمینه امنیت اطلاعات كه مشخصات فنی آن می‌تواند به صورت بومی در كشور مورد استفاده قرار گیرد بررسی می‌شود.


وی اظهار داشت : این سیستم‌های فناوری امنیتی ابتدا كارشناسی شده و سپس به سازمان‌ها برای استفاده در زمینه امنیت اطلاعات ارایه می‌شود.


وی ادامه داد: این سیستم‌ها برای برقراری سیستم امنیت سازمان‌ها در موقعیت برتری نسبت به سایر سیستم‌ها قرار دارند كه شامل ‪ RSA(‬محصول سخت افزاری برای تعین هویت)، دیوار آتش سخت افزاری است.


مصلایی سومین بخش فناوری امنیتی كه در این سمینار به آن پرداخته می‌شود را محصول وب فیلترینگ ذكر كرده و گفت: این سیستم (وب فیلترینگ) به كنترل محتوا و تهدیداتی می‌پردازد كه منجر به ورود كدهای آلوده به شبكه می‌شود.


مصلایی ادامه داد: همچنین با این سیستم می‌توان از استفاده‌های نامناسب از اینترنت جلوگیری كرد كه توانایی فیلتر كردن ایمیل را دارد تا به طور متمركز كار فیلتر را در شبكه انجام دهد.


دبیر سمینار " آخرین محصولات و فن آوریهای امنیتی شبكه" گفت: در این سمینار ما قصد داریم فناوری این محصولات را مورد بررسی قرار می‌دهیم به عنوان مثال در مورد فایر وال توضیح داده می‌شود كه چرا از این سیستم استفاده می‌شود و چه مزایا و معایبی دارد.


مصلایی ادامه داد: همچنین عنوان می‌شود كه یك سازمان چگونه می‌تواند از سیستم‌های امنیت اطلاعات كه متناسب با خود است انتخاب كند زیرا سیستم های امنیت اطلاعات از لحاظ فناوری تفاوت داشته و كاربریشان متفاوت است.


وی ادامه داد: علاقه مندان می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی ‪ WWW.dej azar.com‬مراجعه كنند و فرم مذكور در این سایت را پر كرده و به شماره تلفن‌های ‪ ۸۸۷۹۶۶۵۹‬و ‪ ۸۸۷۷۶۰۹۰‬فكس كنند.


وی مدعوین این سمینار را كارشناسان شبكه، مدیران رده بالا آی تی و علاقه مندان به اطلاعات ایمنی شبكه ذكر كرد و گفت : شركت در این سمینار برای عموم رایگان است.


URL: https://www.ictna.ir/id/045017/

Code: 045017