استفاده از شارژ شگفت انگیز در زمان رومینگ ممکن نیست

 

استفاده از شارژ شگفت انگیز در زمان استفاده از خدمات رومینگ ممکن نیست و حجاج مشترک سیمکارتهای اعتباری در زمان حضور در خارج از کشور و استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل، برای دریافت تماسهای ورودی و امکان برقراری تماس خروجی باید از کافی بودن اعتبار موجود در سیمکارت خود مطمئن شوند.

آرش کریم بیگی - مدير روابط عمومي ايرانسل - در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با بيان اين مطلب تصریح کرد: حجاجی که مشترک سیمکارتهای اعتباری ایرانسل هستند می توانند در زمان برگزاری مناسک حج ابراهیمی با استفاده از روشهای مختلف موجود به شارژ سیمکارت‌های اعتباری خود اقدام کنند تا در زمان نیاز به تماس خروجی و یا دریافت تماس از اعتبارکافی به منظور برقراری تماس در وضعیت رومینگ برخوردار باشند.

او ادامه داد: شارژ سیم کارتهای اعتباری برای کلیه مشترکین از طریق خرید کارتهای شارژ ایرانسل و یا شارژ از طریق شارژ اینترنتی از وبسایت بانک‌های طرف قرارداد با ایرانسل، خرید اعتبار و شارژ مستقیم از وب سایت ایرانسل، شارژ مستقیم با تلفن همراه از طریق نشانی charge.irancell.ir ، سرویس ارسال شارژ و همچنین سرویس خط به خط ممکن است.

وی اضافه کرد: همانطور که پیش از این اعلام شده، حجاج در نظر داشته باشند که استفاده از شارژ شگفت انگیز، در حالت رومینگ امکان پذیر نیست، البته دریافت پیامک ورودی در زمان استفاده از رومینگ هم برای مشترکین هزینه‌ای در بر ندارد ولی برای دریافت تماس ورودی و یا برقراری تماس خروجی در وضعیت رومینگ باید اعتبار کافی در سیم‌کارت اعتباری مشترک موجود باشد.

وی گفت: حجاج برای استفاده از روش شارژ اینترنتی از طریق وب سایت بانک‌های طرف قرارداد با ایرانسل کافی است به وب سایت یکی از این بانک‌ها مراجعه کنند و با استفاده از منوی خرید شارژ ایرانسل گزینه «شارژ سیم کارت» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات حساب خود مبلغ شارژ موردنظرشان را از میان مبالغ ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریالی دریافت کنند.

کریم بیگی افزود: حجاج و یا اقوام و آشنایانشان در ایران، می توانند با مراجعه به وب سایت ایرانسل و تنها با وارد کردن شماره تلفن مورد نظر خویش، مبلغ شارژ و بانک مورد نظرشان را انتخاب کنند تا به صفحه پرداخت هدایت شوند و در این مرحله با استفاده از شماره ١٦ رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود، رمزعبور اینترنتی بانکی و همچنین شماره ٣ رقمی پشت کارت شتاب، پرداخت خود را انجام و شارژ مورد نظرشان را به طور مستقیم و بدون نیاز به وارد کردن کد رمز شارژ انجام دهند.

مدیر روابط عمومی ایرانسل خاطرنشان کرد: اقوام و آشنایان حجاج همچنین می توانند در هر لحظه با یک سیمکارت ایرانسل و از طریق شماره گیری کد دستوری # شماره ایرانسل حاجی *شماره رمز کارت شارژ*141* مبلغ شارژ مورد نظر خریداری شده خود را مستقیما به حساب سیمکارت حاجی مستقر در عربستان منتقل كنند.

وی تصریح کرد: در سیستم شارژ خط به خط نیز، مشترکین سیم کارتهای اعتباری ایرانسل می توانند پس از تکمیل ثبت نام خود در این سرویس و دریافت رمز کاربری به هرکس درهرکجای دنیا که مایل هستند شارژ ارسال کنند.

وی ادامه داد: این امکان برای حجاج و کلیه مشترکین فراهم شده است تا با شماره گیری کد دستوری # شماره ایرانسل مورد نظر*150* به طور رایگان به مشترکین ایرانسل خود در هر کجای دنیا یک پیام کوتاه با محتوای "لطفا با من تماس بگیرید" ارسال کنند.

مدیر روابط عمومی ایرانسل تاکید کرد: كلیه مشتركین سیم‌كارت‌های اعتباری ایرانسل زائر خانه خدا بايد برای اطمینان ازفعال‌سازی رایگان خدمات رومینگ بین‌الملل برروی سیم‌کارت خود، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از خروج از كشور، كد دستوری #1*111* را از خط ایرانسل خویش شماره‌گیری کنند و مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نیز لازم است برای فعال سازی رومینگ روی سیمکارت خود، با شماره 700 تماس بگیرند.

کریم بیگی در پایان یادآورشد: حجاج می توانند پس ازفعال سازی سرویس رومینگ بین الملل، با مرکز خدمات مشترکین ویژه حجاج ایرانسل به شماره 711 و یا 0098937710000 و همچنین نشانی پست الکترونیک haj@mtnirancell.ir تماس گرفته و سوالات و مشکلات احتمالی خود را با کارشناسان خدمات مشترکین ایرانسل مطرح و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.


URL: https://www.ictna.ir/id/051006/

Code: 051006