مهلت یک‌ماهه برای متقاضیان

فروش نیم بهای اینترنت پرسرعت مخابرات در هشت استان

یک مقام مسئول در شرکت مخابرات ایران از واگذاری نیم بهای اینترنت پرسرعت در 8 استان کشور برای مدت یک ماه خبر داد.
به گزارش مهر، داوود زارعیان با اشاره به نخستین جشنواره فروش اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: این جشنواره ویژه استان‌های خراسان‌رضوی، فارس، اصفهان، قم، قزوین، یزد، کرمان و مرکزی است.
 
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران مدت زمان این جشنواره را یک ماه اعلام کرد و گفت: در این جشنواره به ازای پرداخت تعرفه جاری شرکت مخابرات، می‌توان با عقد قرارداد یک ساله و بدون پیش پرداخت و به صورت پرداخت اقساطی روی قبض تلفن ثابت از دو برابر حجم قابل استفاده در ماه بهره‌مند شد.
 
وی با بیان اینکه مشتریان فعلی شرکت مخابرات نیز می‌توانند در طول ایام جشنواره از تخفیف ویژه نیم‌بها بودن حجم دانلود مازاد استفاده کنند، خاطرنشان کرد: حجم دانلود خریداری شده در طول مدت جشنواره تا یک سال قابل استفاده خواهد بود.
 
زارعیان مرکز پاسخگویی اینترنت پرسرعت 2020 را برای دریافت اطلاعات بیشتر معرفی کرد و گفت: امکان استفاده از اینترنت با 2 برابر حجم دانلود بیشتر و قیمت یکسان نسبت به طرح عادی در طول مدت یکساله قرارداد از مزایای این طرح به شمار می‌رود؛ به طوریکه در این طرح با همان میزان پرداختی امکان استفاده از 2 برابر حجم دانلود فراهم شده که با توجه به این قیمت در موارد مشابه، شاهد صرفه جویی قابل توجهی برای مشتریان خواهیم بود.
 
وی در مورد تسهیلات مالی فراهم شده برای متقاضیان براساس پرداخت اقساطی بدون پیش پرداخت تصریح کرد: متقاضیان با درنظر گرفتن شرایط اعلام شده توسط شرکت مخابرات استان خود می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم نسبت به تقسیط مبلغ قرارداد اقدام کنند.
 
به گفته سخنگوی شرکت مخابرات ایران، پرداخت صورتحساب ADSL به صورت اقساطی روی قبض تلفن ثابت مشترکان اعمال می‌شود که این موضوع باعث مقرون به صرفه بودن استفاده از این سرویس خواهد شد. براین اساس در این طرح برای رفاه حال مشتریان پیش‌بینی شده تا تمامی محاسبات هزینه‌ای ADSL پس از استفاده روی قبض تلفن ثابت دریافت شود.

URL: https://www.ictna.ir/id/051175/

Code: 051175