ZTE تولید گوشی هوشمند و پیشرفته 5 اینچی را تایید کرد

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت چینی ZTE که این روزها در تلاش است خود را به یکی از بزرگترین بزرگترین تولیدکنندگان تلفن‌همراه در جهان تبدیل کند، اخبار منتشر شده مبنی بر تولید گوشی هوشمند Grand S با نمایشگر بزرگ 5 اینچی را تایید کرد.
 
شرکت ZTE که این روزها رقابت تنگاتنگ خود را با بزرگترین تولیدکنندگان تلفن‌همراه در جهان آغاز کرده است، اعلام کرد که این گوشی هوشمند 5 اینچی را تا مدتی دیگر در نمایشگاه CES 2013 به نمایش خواهد گذاشت.
 
گوشی هوشمند Grand S شامل نمایشگر لمسی 5 اینچی با کیفیت Full HD می‌شود و به گفته شرکت سازنده، باریک‌ترین گوشی هوشمند 5 اینچی در دنیا است. این محصول در شرکت سازنده با نام ZTE Z753 شناخته می‌شود و به گفته منابع آگاه برای آن پردازنده چهارهسته‌ای و نسخه Jelly Bean سیستم‌عامل اندروید در نظر گرفته شده است.
 
شرتک ZTE ادعا می‌کند که برای ساخت این محصول مدل‌های مفهومی فراوانی تولید کرده است که هر کدام از آن‌ها می‌توانند یک گوشی هوشمند پیشرفته محسوب شوند که البته بین تمامی آن‌ها این مدل کامل‌ترین بوده است. لازم به ذکر است که نمایشگاه CES 2013 در تاریخ 8 ژانویه یعنی حدود دو هفته دیگر برگزار خواهد شد.

 


URL: https://www.ictna.ir/id/052322/

Code: 052322