تعطيلي يک‌روزه بازار موبايل ايران

 

مرکز تجاري بازار موبايل ايران که اواسط هفته پيش از سوي ماموران شهرداري تهران مسدود شده بود، بار ديگر باز شد.
به گزارش عصر ارتباط، ماموران شهرداري تهران، دوشنبه هفته گذشته با ورود به بازار موبايل ايران، ضمن بستن درهاي اين پاساژ تا ساعت‌ها از ورود فروشگاه داران و مراجعه‌کنندگان به اين مجتمع جلوگيري کردند؛ اما پس از گذشت يک روز و با پيگيري مديران بازار موبايل ايران بار ديگر درهاي بسته‌شده فروشگاه‌ها باز شد.
 
بر اساس اعلام کسبه حاضر در اين پاساژ، گويا پيش از اين قرار بود ساختمان بازار موبایل ایران در ابتدا به‌عنوان بازار مبل مورد استفاده قرار گیرد، اما مدیران بازار موبایل ایران برخلاف مذاکرات صورت‌گرفته با شهرداري از واحدهاي اين مجتمع براي فروش لوازم IT ‌ از جمله موبايل بهره گرفته‌اند.
 
اين موضوع در حالي با واکنش ماموران شهرداري مواجه شده بود که به گواهي کسبه، تا پيش از اين هيچ‌يک در جريان حکم جريمه شهرداري براي اين بنا قرار نگرفته بودند. تا این‌که صبح دوشنبه ماموران شهرداری طي مراجعه خود به اين پاساژ اقدام به برداشتن دیوار میان فروشگاه‌های بزرگ و تخریب ویترین مغازه‌ها کردند.
 
بر اساس برخي شايعات و ادعاهاي مطرح‌شده از سوي صاحبان فروشگاه‌هاي بازار موبايل ايران، تصميم هيئت‌مديره بانک تات و پارسيان به‌عنوان مالکان پاساژ براي افزايش اجاره بهاي فروشگاه‌ها نيز دليل ديگري براي مسدودکردن اين مجتمع بوده است. با اين حال، ظهر سه‌شنبه هفته پيش، درهاي مجتمع تجاري بازار موبايل ايران با  مذاکره جمعي از هيئت‌مديره اين پاساژ باز شد.

URL: https://www.ictna.ir/id/052602/

Code: 052602