نسل جدید گوشی‌های هوشمند ارزان‌قیمت اینتل در نمایشگاه CES 2013

 

شرکت اینتل با آغاز به‌کار بزرگترین نمایشگاه الکترونیکی جهان موسوم به CES 2013 آخرین رایانه‌های لوحی، لپ‌تاپ، تلفن‌همراه و پلتفورم خود را به نمایش گذاشته است و ادعا می‌کند در بین این موارد برخی محصولات هستند که برای نخستین بار در بازار جهانی عرضه می‌شوند.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت در نمایشگاه سال جاری چندین طراحی جدید از گوشی‌های هوشمند خود ارایه کرده است که با این کار قصد دارد به صورت رسمی وارد بازار جهانی گوشی‌های هوشمند شود. این شرکت تراشه‌ساز همکاری‌هایی را با شرکت چینی لنوو و ZTE آغاز کرده است و در کنار آن فعالیتی را با شرکت موتورولا و دیگر تولیدکنندگان تلفن‌همراه دنبال می‌کند تا بتواند تراشه‌های جدید خود برای گوشی‌های هوشمند را به صورت گسترده‌تر وارد بازار جهانی کند. تمامی گوشی‌هایی که این شرکت تولید می‌کند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید است.
 
هدف شرکت اینتل از این کار، ورود به بازار جهانی گوشی‌های هوشمند ارزان‌قیمت است و پیش‌بینی می‌کند که از این طریق می‌تواند سهم بیشتری از این بازار جهانی را تصاحب کند. این شرکت تمرکز زیادی بر بازار چین دارد و معتقد است که ورود به این بازار رمز موفقیت آن‌ها خواهد بود.
 
شرکت اینتل همچنین یک پلتفورم جدید ارایه کرده است که Bay Trail نام دارد و مخصوص گیرنده‌های موبایلی چهارهسته‌ای ساخته شده است و می‌تواند سرعت سیستم‌های ساخت اینتل را تا دو برابر افزایش دهد.

 


URL: https://www.ictna.ir/id/052629/

Code: 052629