توسعه پلتفورم جدید Broadcom برای ایستگاه‌های کوچک موبایلی

 

شرکت Broadcom از توسعه یک پلتفورم موبایلی کوچک مخصوص فناوری دسترسی به سیگنال‌های مختلف رادیویی(RAT) خبر داد و اعلام کرد که این پلتفورم به گونه‌ای ارتقا یافته است که از تمام سخت‌افزارها و نرم افزارهای مورد نیاز برای افزایش سرعت توسعه و ارتقا ایستگاه‌های کوچک مخابراتی پشتیبانی می‌کند.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این پلتفورم توسعه‌یافته کوچک موبایلی به‌صورت همزمان قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های مخابراتی 3G، LTE و Wi-Fi را دارد و این امکان را فراهم می‌کند تا بیش از 200 کاربر به صورت همزمان از شبکه "فناوری دسترسی رادیویی چندگانه"(multi-RAT) با کیفیت بالا به صورت همزمان استفاده کنند.
 
این مدل طراحی شده و ارتقا یافته برای این پلتفورم به گونه‌ای است که به‌شرکت‌های ارایه دهنده خدمات امکان می‌دهد ایستگاه‌های مخابراتی کوچک برای گروه محدودی از مشترکان خود راه‌اندازی کنند.
 
این پلتفورم نخستین محصول در جهان محسوب می‌شود که پردازنده چندهسته‌ای XLP-208 را تلفیق می‌کند. این پردازنده توسط مرکز NetLogic ساخته شده است و Broadcom از فوریه 2012 آن را در اختیار گرفته است. این محصول هم‌اکنون در ایستگاه‌های رادیویی Broadcom مورد استفاده قرار می‌گیرد.

URL: https://www.ictna.ir/id/053628/

Code: 053628