سیستم‌عامل LG G2 به اندروید KitKat ارتقا یافت

گوشی هوشمند LG G2 طی چند ماه گذشته از طرف کاربران و منتقدان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما گوگل هم‌اکنون اعلام کرد که سیستم‌عامل Android 4.4 KitKat برای این محصول آماده شده است و صاحبان این گوشی هوشمند از هم‌اکنون می‌توانند سیستم عامل آن را به‌روز کنند.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این طور که مرکز خبری Mobile Syrup به نقل از شعبه کانادایی LG گزارش داده است، این شرکت کره‌ای از فصل نخست سال 2014 میلادی سیستم‌عامل اندروید 4.4 را به صورت گسترده در اختیار صاحبان جهانی LG G2 می‌گذارد.
 
گفته می‌شود که به‌روزرسانی سیستم‌عامل این گوشی هوشمند بستگی به فعالیت شرکت‌های مخابراتی دارد و بر این اساس ممکن است که فرآیند با تاخیر همراه شود. 
 
آن دسته از کاربرانی که نسخه قفل نشده این گوشی کره‌ای را در اختیار دارند، می‌توانند نرم‌افزار به‌روزرسان برای سیستم‌عامل خود را اندکی زودتر دریافت کنند.
 
گوشی هوشمند LG G2 یکی از بهترین گوشی‌های جهان مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید محسوب می‌شود و در تمامی بازارها یکی از پرفروش‌ترین و قدرتمندترین گوشی‌ها در این زمینه است. 
 
از زمان عرضه این گوشی نرم‌افزار داخلی آن مورد برخی انتقادات قرار گرفته است. اما شرکت LG اعلام کرده است که با به‌روزرسانی سیستم‌عامل داخلی به نسخه KitKat تمام مشکلات کنونی از میان برداشته می‌شود.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/059202/

Code: 059202