WhatsApp ماهانه ۴۰۰میلیون مشترک فعال دارد

شرکت WhatsApp که در ماه اکتبر از سال جاری میلادی اعلام کرده بود ماهانه به‌طور میانگین 350 میلیون مشترک فعال دارد، این روزها به گونه‌ای فعالیت‌های خود را در این عرصه دنبال می‌کند که می‌توان از آن به عنوان حاکم دنیای سیستم‌های پیام‌رسان موبایلی یاد کرد.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت تولیدکننده ابزار موبایلی پیام‌رسان WhatsApp در آخرین گزارش خود از یک رکوردشکنی تازه خبر داد. این شرکت اعلامک رد که تعداد مشترکان فعال آن در هر ماه از مرز 400 میلیون نفر هم گذشته است.
 
این آمار جدید یک جهش قابل ملاحظه نسبت به دو ماه قبل را نشان می‌دهد و ثابت می‌کند که در این دوره زمانی 50 میلیون نفر بر تعداد مشترکان WhatsApp افزوده شده است. همچنین با این رقم می‌توان دریافت که تعداد مشترکان این سرویس پیام‌رسان اینترنتی نسبت به چهار ماه قبل رشد 100 میلیون نفری داشته است.
این اتفاقات برای شرکتی که تنها 50 کارمند دارد بسیار قابل ملاحظه است و نشان می‌دهد که این مرکز چگونه با حجم محدود فعالیت‌های خود توانسته است اتفاق به این بزرگی را رقم بزند.
 
البته باید توجه داشت تعداد کاربرانی تاکنون ابزار موبایلی WhatsApp را روی گوشی خود بارگذاری کرده‌اند و از گه‌گاه از آن استفاده می‌کنند بسیار بیشتر از رقم یاد شده است. 

URL: https://www.ictna.ir/id/059669/

Code: 059669