تعرفه سرویس‌های ۳G همراه اول اعلام شد

سینا: همراه اول تعرفه سرویس‌های اینترنت همراه روی شبکه نسل سوم تلفن همراه خود با نام تجاری نوترینو را اعلام کرد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این تعرفه‌ها که مربوط به شهریور ماه ۹۳ هستند، در دو نوع آلفا با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه و آلفا+ با سرعت یک مگابیت بر ثانیه ارایه می‌شوند.
این بسته‌ها برای هر دو سیم‌کارت دایمی و اعتباری طراحی شده است که هزینه بسته‌ها در سیم‌کارت‌های اعتباری از شارژ مشترک کم شده و در سیم‌کارت‌های دائمی در قبض آنها لحاظ می‌شود.
 
در بسته‌های آلفا با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه، بسته یک روزه ۱۰۰ مگابیتی بر ثانیه با قیمت ۱۰ هزار ریال، بسته هفت روزه ۳۰۰ مگابیتی ثانیه با قیمت ۳۰ هزار ریال و بسته ۳۰ روزه یک گیگابایتی با قیمت ۱۰۰ هزار ریال عرضه می‌شوند.
 
در بسته‌های آلفا+ با سرعت یک مگابیت بر ثانیه، بسته یک روزه ۱۵۰ مگابیتی با قیمت ۲۰ هزار ریال، بسته هفت روزه ۴۵۰ مگابیتی با قیمت ۶۰ هزار ریال و بسته ۳۰ روزه ۱٫۵ گیگابایتی به اضافه ۵۰۰ مگابایت هدیه با قیمت ۲۰ هزار ریال عرضه می‌شوند.
 
کد دستوری #۱۰۰* به منظور فعال‌سازی بسته‌ها، آگاهی از میزان مصرف و دریافت راهنمای بسته‌های نوترینو فراهم شده است و مشترکین برای خرید بسته‌های آلفا+ با سرعت یک مگابیت بر ثانیه باید کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل، کارت نظام پزشکی یا نظام مهندسی، پروانه وکالت، کارت بازرگانی معتبر، حکم یا کارت معلمان، اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه، تصویر روزنامه رسمی برای شرکت‌ها و سازمان‌های غیردولتی و کارت ملی نماینده، جواز کسب معتبر، معرفی‌نامه از شرکت‌ها برای کارمندان، کارت طلبگی یا کارت خبرنگاری را به دفاتر خدماتی و مراکز تلفن ثابت تحویل داده و یا در وب سایت همراه اول به نشانی www.mci.ir  بارگذاری کنند.

URL: https://www.ictna.ir/id/063897/

Code: 063897