Xiaomi: تا 5 سال آینده بزرگترین تولیدکننده گوشی هوشمند می‌شویم

چهارونیم‌ سال قبل بود که هنوز هیچ کس نام Xiaomi را هم نشنیده بود، زیرا این شرکت چینی در آن زمان وجود خارجی نداشت و هنوز هیچ محصولی با این نام به تولید نرسیده بود.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، اگرچه محصولات Xiaomi این روزها در برخی بازارهای آسیایی عرضه می‌شود، این شرکت توانسته است خود را به جایگاه سوم در لیست بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند در جهان برساند و بیشتر از شرکت‌های بزرگی چون ال‌جی، سونی، نوکیا، لنوو، HTC و ... گوشی بفروشد.

شرکت Xiaomi هم‌اکنون اهداف بزرگتری را در سر می‌پروراند و ادعا کرده است که به زودی به بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی تبدیل می‌شود.

"لِی جون"  مدیرعامل Xiaomi که هم‌اکنون بیست‌وسومین مرد پولدار در جهان است ادعا کرد که "اپل چین" یا همان Xiaomi طی چند سال آینده از شرکت‌های اپل و سامسونگ پیشی می‌گیرد و به بزرگترین تولیدکننده گوشی هوشمند در جهان تبدیل می‌شود.

"لِی جون" بر این باور است که شرکت او طی 5 تا 10 سال آینده به بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی تبدیل می‌شود و محصولات آن بازار جهانی را دربر می‌گیرد.

در حال حاضر بیش از 60 میلیون کاربر در سراسر جهان از گوشی‌های Xiaomi استفاده می‌کنند و پیش‌بینی شده است تعداد صاحبان گوشی‌های این شرکت چینی تا پایان سال 2015 به بیش از 200 میلیون نفر برسد.


URL: https://www.ictna.ir/id/065507/

Code: 065507