برای اولین بار در ایران ایرانسل بسته نامحدود اینترنت همراه عرضه کرد

برای اولین بار در ایران، ایرانسل اقدام به عرضه بسته‌های نامحدود اینترنت همراه کرد.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پس از ارائه بسته‌های افزایشی متنوع اینترنت همراه و استقبال مشترکین از این بسته ها، ایرانسل با هدف افزایش سطح رضایت مشترکین، مدیریت ترافیک و استفاده بهینه‌تر از اینترنت همراه، برای اولین بار در کشور بسته های نامحدود اینترنت همراه را به مدت محدود در اختیار مشترکین خود قرار داد. 
 
براساس این گزارش، بسته شبانه نامحدود اینترنت همراه ایرانسل با اعتبار زمانی یک روزه با قیمت 3هزار تومان و بسته شبانه نامحدود هفتگی ایرانسل هم با قیمت 10هزار تومان از طریق کددستوری ویژه #5*555* در اختیار مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل قرار گرفته است. 
 
بدین ترتیب مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانند بر اساس برآورد خود از نیازشان به اینترنت، مناسب‌ترین بسته را در دوره‌های روزانه و هفتگی شبانه انتخاب نموده و هزینه اینترنت همراه خود را تا حد چشمگیری کاهش دهند. بسته‌های نامحدود شبانه ایرانسل در بازه زمانی ساعت 2 تا 8 صبح قابل استفاده هستند.
 
اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات اینترنت همراه ایرانسل مبتنی بر فناوری های EDGE، 3G و 4G و همچنین سبد متنوع بسته های اینترنت همراه کشور، از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است. 

URL: https://www.ictna.ir/id/066760/

Code: 066760