با آغاز همکاری رسمی سامسونگ و ایرانسل

گوشی‌های جدید S6 و S6 Edge با سیم کارت USIM و اینترنت رایگان ایرانسل عرضه می‌شوند

همزمان با آغاز همکاری رسمی سامسونگ و ایرانسل، گوشی‌های جدید SAMSUNG Galaxy S6  و  SAMSUNG S6 Edge همراه با سیم کارت USIM ایرانسل (سیم کارت با قابلیت پشتیبانی ازشبکه 4G/LTE) و ترافیک باندپهن همراه، به اولین خریداران پرچمدارهای جدید سامسونگ در ایران عرضه می‌شوند تا این امکان را داشته باشند که از تمام قابلیت‌های این گوشی استفاده کنند.
 
galaxy s6.png
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، به مناسبت رونمایی رسمی از گوشی‌های SAMSUNG Galaxy S6 و SAMSUNG S6 Edge در ایران، خریداران این گوشی ها از فروشگاه های سامسونگ، یک سیم کارت USIM ایرانسل هدیه خواهند گرفت که با فعال سازی این سیم کارت و خرید هریک از بسته های اینترنت همراه ایرانسل، تا یک سال، ۲۰ درصد حجم هر بسته اینترنت خریداری شده، به عنوان ترافیک باندپهن رایگان به مشترک تخصیص داده می شود. این ترافیک رایگان، پس از فعال سازی بسته اصلی در حساب مشترک منظور خواهد شد.
 
مشاهده فهرست بسته های اینترنت همراه ایرانسل با شماره گیری کددستوری #۵*۵۵۵* امکان پذیر است.
 
در حال حاضر شبکه نسل سه ایرانسل در بیش از ۲۰۰ شهر و شبکه نسل چهارم ایرانسل در بیش از ۵۰ شهر کشور راه‌اندازی شده و در حال توسعه است. مشترکین برای اتصال به شبکه 4G/LTE ایرانسل لازم است ضمن استفاده از گوشی با قابلیت پشتبانی از این شبکه، اعمال تنظیمات لازم و حضور در مناطق تحت پوشش، سیم کارت خود را به USIM تغییر داده و یا سیم کارت جدید یوسیم خریداری کنند.

URL: https://www.ictna.ir/id/069016/

Code: 069016