ثبت نام سايت ها و اپليکيشن ها در رقابت‌های جهانی WSA آغاز شد

امسال ثبت نام آثار در WSA آنلاين و به صورت رايگان انجام می‌ شود.
 
امسال همزمان با برگزاری دور جديد رقابت‌های بين‌المللی WSA، هشت اثر برتر محتوای الکترونيکی ايران برای رقابت با آثار حدود170 کشور جهان به اين رقابت‌ها ارسال خواهند شد.
 
نماينده WSA در ايران با اعلام اين خبر افزود: مطابق زمانبندی رسمی دفتر جهانی WSA، ثبت نام سايت‌ها و نرم‌افزارها برای حضور در پنجمين دوره رقابت‌ها و جايزه ملی دستاوردهای رايانه‌ای در ايران نيز آغاز شده است و تا پانزدهم تير ماه ادامه خواهد داشت. امسال ثبت نام آثار مستقيماً در سايت اصلی و به صورت آنلاين و رايگان خواهد بود.
 
احسان رياضی اصفهانی، دبير جايزه ملی دستاوردهاي رايانه‌اي (مقدماتی UN WSIS Award) ادامه داد: اگرچه اطلاعات و توضيحات در فرم به زبان انگليسی تکميل خواهد شد اما از آنجايی که اين جشنواره جهاني زير نظر سازمان ملل متحد برگزار مي‌شود، آثار فارسی نيز بدون ترجمه ميتوانند در آن شرکت داده شوند و لذا فرصتی عالی برای توليد کنندگان برتر محتوای الکترونيکی جهت معرفی توانمنديهای خود و ورود به بازارهای جهانی به شمار می‌رود.
 
رياضی در پايان از تمام توليد کنندگان و صاحبان آثار رايانه ای و اينترنتی دعوت نمود تا جهت کسب اطلاعات بيشتر و حضور در اين رقابت‌ها در اسرع وقت به آدرس اينترنتی https://register.icnmdb.at/wsa/2015/Iran مراجعه نمايند. همچنين تلفن‌های 66944917 و66948480 در ساعات اداری آماده راهنمايی و پاسخگويی به سؤالات می‌باشد.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/070958/

Code: 070958