اولین بسته به‌روزرسانی ویندوز 10 هفته آینده منتشر می‌شود؟

منبع: دیجی کالا
شنیده‌های تام وارن، نویسنده وبسایت The Verge از انتشار اولین بسته به‌روزرسانی ویندوز 10 در اوایل ماه آینده میلادی حکایت دارد.
 
دیروز مایکروسافت رسما ویندوز 10 را برای میلیون‌ها میلیون کاربر خود منتشر کرد. مایکروسافت با ویندوز 10 شیوه جدیدی را هم در آپدیت آن دنبال می‌کند و قصد دارد بر خلاف ویندوزهای قبلی، ویندوز جدیدش را با آپدیت‌های مداوم و با فاصله کم به‌روزرسانی کند.
 
 
امروز خبر رسیده که احتمالا تا انتشار اولین بسته آپدیت ویندوز 10 تنها یک هفته فاصله داشته باشیم.
 
وبسایت معتبر The Verge به نقل از منابع آگاه در مایکروسافت گزارش داده که بسته اول آپدیت ویندوز 10 در خود مایکروسافت با نام Service Release 1 یا به اختصار SR1 شناخته می‌شود و قرار است طبق برنامه در اوایل ماه آگوست (ممکن است از هفته آینده) به کاربران این ویندوز عرضه شود.
 
SR1 بر روی بهبود کلی این سیستم عامل، رفع خطاها و افزایش پایداری ویندوز 10 تمرکز خواهد داشت و قابلیت جدیدی را به این ویندوز اضافه می‌کند. با اضافه شدن کاربران ویندوز 10، مایکروسافت داده‌های بیشتری را از عملکرد این سیستم عامل جمع آوری و در فواصل بسیار کم به رفع خطاها و یا افزودن قابلیت‌های جدید اقدام می‌کند.
 
پیشبینی می‌شود که آپدیت بزرگ و اصلی مایکروسافت که بر روی رفع خطاها و پایداری ویندوز 10 تمرکز دارد در ماه اکتبر منتشر شود. این آپدیت که در مایکروسافت با نام Threshold Wave 2 یاد می‌شود، اسکایپ جدیدی را به کاربران معرفی می‌کند که ادغامی از برنامه‌های مختلف Messaging، Phone و Video است. علاوه بر این، پشتیبانی از افزونه‌ها نیز به مرورگر Edge افزوده خواهد شد.

URL: https://www.ictna.ir/id/072301/

Code: 072301