اپل تی‌وی جدید چه زمانی معرفی می‌شود؟

منبع: دیجی کالا
وبسایت BuzzFeed News گزارش داده که نسل جدید اپل تی‌وی آماده است و در کنفرانس معرفی آیفون جدید در سپتامبر معرفی خواهد شد.
 
بازار انتظار معرفی Apple TV جدید را در کنفرانس WWDC ماه ژوئن داشت. اما شرایط به خوبی پیش نرفت و در نهایت معرفی این محصول به تعویق افتاد.
 
امروز وبسایت BuzzFeed News که طی چندماه اخیر خبرهای اپل تی‌وی را به صورت اختصاصی منتشر می‌کند، گزارش داده که نسل جدید این دستگاه آماده است و اپل قصد دارد آن را در سپتامبر و احتمالا همان مراسم معرفی آیفون جدید، رونمایی کند.
 
انتظار می‌رود که اپل تی‌وی در طراحی جدید و با سخت افزارهای قدرتمندتر معرفی شود. اپل همچنین برای این دستگاه یک اپ استور اختصاصی نیز در نظر گرفته و قصد دارد آن را به دستیار مجازی Siri مجهز کند. تاچ‌پد اپل‌ تی‌وی نیز بهبود یافته و احتمال حضور اسکنر اثر انگشت Touch ID برای آن وجود دارد.
 
این اولین تغییر بزرگ اپل تی‌وی پس از نسخه 2012 آن خواهد بود.
 
یکی از دلایل به تاخیر افتادن معرفی اپل تی‌وی جدید، عدم امضای قرارداد نهایی با شبکه‌های تلویزیونی و تولیدکنندگان محتوا بوده است. اپل در کنار دستگاه گیرنده اپل تی‌وی، برنامه ای برای راه‌اندازی سرویس اختصاصی استریمینگ تلویزیونی خود نیز دارد. 
 
گفته می‌شود که مذاکرات با شرکت‌های تولیدکننده محتوا برای حضور در این سرویس به پایان نرسیده و احتمالا در کنفرانس سپتامبر نیز شاهد معرفی آن نباشیم.

URL: https://www.ictna.ir/id/072308/

Code: 072308