مرکز ارتباط با مشتریان ایرانسل چند زبانه شد

منبع: مهر
اپراتور ایرانسل از ارتقای مرکز ارتباط با مشتریان خود به یک مرکز چند زبانه خبر داد.
اين اپراتور تلفن همراه کشور با استفاده از به‌روزترين فناوری موجود در عرصه خدمات پس از فروش مبتنی بر تماس تلفنی، امكان برقراری ارتباط با كارشناسان مسلط به زبان‌های مختلف را فراهم آورده است. مشترکان ایرانسل در هر یک از شهرهای ایران، از این پس هنگام تماس با مرکز شبانه‌روزی ارتباط با مشتریان، به صورت خودکار به کارشناسان همزبان خود مرتبط خواهند شد و به انتخاب خود می‌توانند با زبان محلی از خدمات بزرگترین مرکز ارتباط با مشتریان کشور استفاده کنند.
 
اين راهكار به صورت هوشمند و بر مبناي استان محل استقرار مشتركان تماس گیرنده با مرکز ارتباطات با مشتریان ایرانسل طراحي و اجرا شده است.
 
در مرحله نخست این طرح، مشترکان آذری‌زبان ایرانسل در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، قزوین و همدان، پس از تماس با شماره ۷۰۰، به صورت خودکار به مرکز ارتباط با مشتریان منطقه‌ای ایرانسل در تبریز هدایت می‌شوند و کارشناسان آذری‌زبان حاضر در این مرکز، به درخواست‌ها و مشکلات آنها رسیدگی می‌کنند.
 
در مراحل بعدی، این طرح در سایر مراکز ارتباط با مشتریان ایرانسل نیز راه‌اندازی خواهد شد.
 
تماس با مرکز ارتباط با مشتریان ایرانسل، با شماره‌گیری ۷۰۰ از خطوط ایرانسل، در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته امکان‌پذیر است. همچنین نرم‌افزار كاربردي «ايرانسل من» با قابلیت نصب برروی سيستم‌ عامل‌های اندرويد و iOS و پلتفرم جاوا نیز، امکان ارتباط الکترونیکی با کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان ایرانسل، جهت طرح و پيگيري مشكلات و درخواست‌های مشتركان این اپراتور را فراهم ساخته است.

URL: https://www.ictna.ir/id/072765/

Code: 072765