تصاویر بیشتر از نسل جدید ساعت هوشمند موتو 360 به بیرون درز کرد

منبع: دیجی کالا
به‌تازگی تصاویر جدیدتری از نسل دوم ساعت موتو 360 منتشر شده است.
 
در چند روز گذشته با تصاویر مختلفی از مدل جدید ساعت هوشمند موتو 360 که توسط شرکت موتورولا درحال ساخت است، روبه‌رو شدیم. یکی از تغییرات مهم این ساعت، تغییر مکان دکمه آن است. دکمه مدل جدید موتو 360 از مکان ساعت 3 در مدل قبلی به مکان ساعت 2 انتقال پیدا کرده است.
 
از آنجایی که ماه آینده اولین سالگرد عرضه ساعت موتو 360 به‌حساب می‌آید، احتمال دارد که موتورولا نسل جدید آن را به زودی معرفی کند. نسل اول ساعت موتو 360 از یک صفحه نمایش گرد بهره می‌برد و از سیستم‌عامل Android Wear‌ برای آن استفاده شده بود. براساس شایعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که موتورولا قصد دارد از سنسورهای جدیدی روی این ساعت هوشمند استفاده کند. با توجه به این موضوع که هنوز اطلاعات دقیقی از ویژگی‌های این ساعت منتشر نشده، با تصاویر دیگری از این محصول مواجه شدیم.
 
در تصاویری که به بیرون درز کرده، Chen Xudong مدیرعامل شرکت موتورولا از این ساعت هوشمند استفاده کرده است. در تصویر بعدی هم، این ساعت روی دست فرد دیگری مشاهده می‌شود. با توجه به این تصاویر به نظر می‌رسد که شرکت سازنده در حال تست و آزمایش این ساعت در مکان‌های عمومی است تا بتواند محصول نهایی را با کیفیت خوبی راهی بازار کند.

URL: https://www.ictna.ir/id/072933/

Code: 072933