رونمایی از راه‌حل سامسونگ برای طراحی اپلیکیشن‌های جدید/ زندگی راحت‌تر با قابلیت‌های فراوان Gear S2

شرکت سامسونگ الکترونیکس به تازگی از جدیدترین محصول پوشیدنی خود، ساعت هوشمند Gear S2 رونمایی کرده است. همراه با این ساعت، کیت توسعه نرم‌افزاری تایزن SDK(Tizen Software Development Kit)نیز عرضهشده که به کمک آن توسعه‌دهندگان می‌توانند برای دستگاه Gear S2 اپلیکیشن‌های مستقل و قوی‌تری بسازند.
 
ساعت‌ هوشمندGear S2بدون نیاز به گوشی هوشمند، به اینترنت نسل سوم 3Gنیز متصل می‌شود. همچنین به کمک SDKتوسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌های جهانی و بومی طراحی کنند.انتظار می‌رود با ورود این SDK به بازار، هزار اپلیکیشن جدید برای ساعت هوشمند در دسترس کاربران قرار گیرد.تاکنونپنج هزار اپلیکیشن در اختیار کاربران ساعت‌های هوشمند Gear قرارگرفته کهپاسخگوی بسیاری از نیازهای کاربران است.
 
اطلاع لحظه‌ به لحظه از جهان
اپلیکیشن‌های متنوعی به منظور انجام هرچه سریع‌تر و راحت‌تر کارها و برآوردن برخی نیازهایکاربران، طراحی شده است. برای مثال، به کمک اپلیکیشن ESPN، کاربران می‌توانند از نتیجه مسابقات ورزشی زنده، تنها با تکان دادن مچ دست مطلع شوند. کاربران همچنین می‌توانندسرخط خبرهای روز جهان را در 10 حوزه مختلف به کمک اپلیکیشن CNNپیگیری کنند، وضعیت بازارهای محلی و شرکت‌های بزرگ را از طریق Bloomberg Business Watch Face appرصد کنند یا برایآگاهی از اطلاعات و خبرهای بیشتر در حوزه تجارت، از اپلیکیشن Bloomberg Business Gear S2 app استفاده کنند.
 
انجام کارهای مختلف در حال حرکت
به کمک ساعت هوشمند Gear S2 دیگر نیازی به استفاده همیشگی از گوشی‌های همراه نیست و بسیاری از کارها، از روی مچ دست کاربر قابل انجام هستند. اگر می‌خواهید سوار ماشین شوید، تنها کافیاست بدون بیرون آوردن گوشی‌، از طریقGear S2و اپلیکیشن Uber درخواست ماشین کنید تا چند دقیقه بعد، کسی شما را سوار کند. مراکز خدماتی، رستوران‌ها و فروشگاه‌ها از طریق اپلیکیشن Yelpقابل جستجو هستند و کاربران می‌توانند مسیر آن‌ها را پیدا کنند و با آن‌ها تماس بگیرند. همچنین اگر قصد سفر دارید، به سرعت و با یک نگاه،از مرتبط‌ترین وبه‌روزتریناطلاعات، ازجمله هشدار زمان‌های پرواز، با استفاده از اپلیکیشن TripCaseمطلع شوید. در کنار همه این‌ها، مانند یک تاکی‌واکی که به مچ دست شما بسته شده، می‌توانید از طریق اپلیکیشن Voxer پیام ردوبدلکنید. 
 
استفاده آسان از ویژگی‌های گوشی همراه هوشمند
با داشتنGear S2 دیگر نیازی به استفاده از کلیدهای واقعی نیست. به کمک کلید‌های دیجیتال و قفل‌های حقیقی Yale،کاربران می‌توانند به خانه‌شان دسترسی داشته باشند یا کلیدها را در اختیار اعضای خانواده و دوستان‌شان قرار دهند. همچنین قفل‌های هوشمند تهیه شده توسط Unikeyتنها با یک تماس دست، باز می‌شوند و کاربرانبه کمک Gear S2 می‌توانند قفل در خانه و محلکار را باز و بسته کنند.
 
خرید راحت، آسان و بی‌دردسر
ساعت هوشمند Gear S2 به کاربر اجازه می‌دهد به سرعت به بهترین امکاناتی که برای خرید روزمره نیاز دارد، دسترسی پیدا کند. با اپلیکیشن FidMe تمام کارت‌های وفاداری، کوپن‌ها، و اعلان‌های فروشگاه‌ها مستقیماً به گوشی هوشمند کاربر ارسال می‌شود و همچنین کاربر می‌تواند از تخفیف‌ها از طریق Groupon’s مطلع شود. به علاوه کاربران قادر خواهند بود تابا استفاده از سیستم پرداخت بارکدی Alipayبه سادگی و سرعت، تراکنش خود را تکمیل کرده و از خدمات مختلف برای فروشگاه‌های آفلاین، بدون نیاز به حمل گوشی هوشمند یا پول نقد، بهره ببرند.
 
نظارت بر سلامتی
اپلیکیشن Nike+ Running به کاربران اجازه می‌دهد مسافت، زمان و سرعت دویدن خود را در یک نگاه، مشاهده کنند. همچنین کسانی که هنگام دویدن علاقه دارند به موسیقی گوش کنند، نیز به آسانی می‌توانند موسیقی موردعلاقه خود را مستقیماً از روی ساعت هوشمند Gear S2 پخش کنند.

URL: https://www.ictna.ir/id/073249/

Code: 073249