تکذیب اوراکل برای حضور در بازار ایران

دنیای اقتصاد: در حالی که عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران از مذاکره اخیر مدیران شرکت اوراکل با ایران خبر داده اما در واکنش به این ادعا نمایندگان اوراکل در نمایشگاه جیتکس به آی‌تی ایران گفتند از چنین درخواستی بی‌خبرند و هیچ مذاکره رسمی با ایران صورت نگرفته است. Chadi Hamouche و ‌Tamer Draz دوتن از مدیران اوراکل در منطقه خاورمیانه که صبح روز گذشته در جلسه نشست تجاری ایران در نمایشگاه جیتکس حضور داشتند در پاسخ به پرسش آی‌تی ایران در مورد دیدار رسمی مدیران اوراکل از ایران ابراز بی‌اطلاعی کردند.Chadi Hamouche در این خصوص گفت: هیچ مذاکره رسمی با مقامات ایران صورت نگرفته است. 
 
وی در پاسخ به این پرسش آیا با توجه به لغو تحریم‌ها اوراکل قصد حضور در ایران را دارد، اعلام کرد : این موضوع مشخص نیست ابتدا باید تحریم‌ها کامل برداشته شود که هنوز این‌طور نشده است. 
اوراکل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی است که در زمینه نرم‌افزارهای کاربردی در کسب‌وکارهای تجاری و سازمانی از قبیل نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP)، برنامه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و نرم‌افزار مدیریت چرخه تامین (SCM) فعالیت می‌کند.

URL: https://www.ictna.ir/id/073893/

Code: 073893