تعامل مخابرات و شرکت زير ساخت براي رفع مشکلات اينترنت

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
معاون شرکت مخابرات ایران از تعامل با شرکت ارتباطات زیرساخت برای رفع توقف فروش پهنای باند اینترنت در شش استان خبر داد. 
 
داوود زارعیان با اشاره به اینکه شرکت مخابرات ایران در حال هماهنگی با شرکت ارتباطات زیرساخت برای حل مشکل فروش پهنای باند اینترنت است، گفت: ما با اصل برخورد و قطع شدن لینک‌های ارتباطی مخالفیم و معتقدیم نباید بدهی موجب برهم خوردن تعاملات با شرکت زیرساخت شود.
وی گفت: با وجود اینکه رویکرد شرکت ارتباطات زیرساخت قطع فروش پهنای باند اینترنت است، به دنبال پرداخت بدهی‌های خود درشش استان مطرح شده هستیم.
 
معاون شرکت مخابرات ایران مبلغ بدهی مخابرات در این شش استان را 2 تا 4 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: پیش از این نیز، بدهی دو استان مازندران و همدان را پرداخت کرده‌ایم.
وی با اشاره به اینکه با مدیران عامل استان‌ها هماهنگی برای پرداخت بدهی صورت گرفته است، تصریح کرد: سیاست‌های تعرفه‌ای مخابرات مشکلاتی را برای این شرکت به وجود آورده و تا زمانی که این سیاست‌ها حل نشود، کم و بیش محدودیت‌هایی در پرداخت‌های مخابرات به دولت وجود خواهد داشت.
 
زارعیان با اشاره به اینکه صورت جلسات هماهنگی با شرکت ارتباطات زیرساخت را به زودی پاسخ خواهیم گفت، ادامه داد: برای پاسخ به درخواست شرکت ارتباطات زیرساخت نیازمند زمان برای بررسی اعداد و ارقام و وصول چک هستیم.
دو هفته پیش شرکت ارتباطات زیرساخت به دلیل بدهی‌های مخابرات، دستور توقف فروش پهنای باند اینترنت به این شرکت را صادر کرد.

URL: https://www.ictna.ir/id/074488/

Code: 074488