پرداخت نذورات اربعين ازطريق تلفن همراه امکان پذير شد

دبير کميته مشارکت‌هاي مردمي ستاد مرکزي اربعين از فراهم شدن امکان پرداخت نذورات و کمک‌هاي مردمي به برپايي کنگره عظيم اربعين از طريق تلفن‌هاي همراه خبر داد.
 
اکبر هوشمند گفت: آن دسته از هموطنان عزيز که تمايل دارند در فيض پذيرايي از زائران اربعين حسيني مشارکت کنند، مي‌توانند کمک‌هاي نقدي و نذورات خود را با شماره‌گيري کد #1040*741* به حساب ويژه کميته مشارکت‌هاي مردمي ستاد اربعين واريز کنند.
 
به گفته وي، اين کد USSD براي اپراتورهاي همراه اول و ايرانسل فعال شده است و هموطنان مي‌توانند از اين طريق به هرميزان که تمايل دارند نذورات و کمک‌هاي نقدي خود را اهدا کنند.
 
هوشمند افزود: همچنين هموطنان عزيز مي‌توانند با رجوع به سامانه اينترنتي نذر به نشاني www.nazr.net وجوهات و کمک‌هاي نقدي خود را واريز کنند.
 
به گفته وي، شماره حساب 1040 نزد بانک ملي و ملت قابل پرداخت در سراسر کشور نيز براي جمع‌آوري و ساماندهي نذورات ويژه اربعين اختصاص يافته است.
 
بر اساس اين گزارش، ستاد بازسازي عتبات عاليات با همکاري هيئات مذهبي و تشکل‌هاي مختلف از سراسر کشور 47 موکب را در شهر نجف و کربلا و در مسير راهپيمايي اربعين برپا کرده است. اين موکب‌ها تا چند روز پس از اربعين برپا بوده و به خيل عظيم زائران اربعين خدماتي نظير اسکان و پذيرايي ارائه خواهد کرد.
 
وجوهات و نذورات جمع‌آوري شده نيز در اين موکب‌ها و براي پذيرايي از زائران هزينه خواهد شد.

URL: https://www.ictna.ir/id/074735/

Code: 074735