اپل باگ باتری آیفون ۶s و ۶s پلاس را رفع می‌کند

منبع: سینا
اپل تلاش می‌کند مساله‌ای را که در دستگاه‌های آیفون ۶s و ۶s پلاس بوجود آمده حل کند. این مشکل باعث غلط نشان داده شدن شارژ باتری در نوار وضعیت می‌شود.
 
این مشکل زمانی اثرگذار است که کاربر آیفون را در حالت globe-trotting قرار داده است که در این حالت آیفون سری S براساس منطقه زمانی تنظیم می‌گردد و یا زمانی که افراد زمان و تاریخ را به صورت دستی تنظیم کرده باشند.
 
اپل باگ بوجود آمده در آیفن ۶s و ۶s پلاس را که باعث غلط نشان دادن شارژ باتری می‌شود را حل خواهد کرد. در هر صورت اگر کاربری متوجه شده باشد که درصد شارژ باتری گوشی در طولانی مدت به روزرسانی نشده، این مشکل احتمالا مربوط به تنظیمات زمان است.
 
اپل برای رفع مشکل به احتمال قوی از بروز رسانی مکرر برای iOS استفاده خواهد کرد. اگر شما با این مشکل مواجه هستید، گوشی خود را راه‌اندازی مجدد کرده و اطمینان حاصل کنید که تنظیمات زمان و تاریخ در حالت “تنظیم خودکار” قرار داشته باشد.
 
شرکت اپل در حال حاضر به کسانی است که با پشتیبانی اپل تماس گرفته و این مشکل را دارند و یا کسانی که زمان و تاریخ را دستکاری نکرده‌اند ولی همچنان خطا دریافت می‌کنند، توضیحات لازم را ارایه می‌دهد.

URL: https://www.ictna.ir/id/076099/

Code: 076099