برنامه‌ای برای افزایش عمر باتری اندرویدی‌ها

منبع: ایسنا
برنامه «قفل صفحه نمایش» شرکت مایکروسافت موجب صرفه‌جویی در عمر باتری گوشی‌های هوشمند اندرویدی می‌شود.
 
مایکروسافت اپلیکیشن‌ جدیدی (Next Lock Screen) برای قفل کردن صفحه نمایش عرضه کرده است که به واسطه آن عمر باتری گوشی‌های هوشمند اندروید بیشتر حفظ می‌شود.
 
این اپلیکیشن از گوشی‌های هوشمند اندرویدی در برابر دسترسی‌های غیرمجاز جلوگیری می‌کند و در حال حاضر به لطف یک به‌روزرسانی جدید، زمانی که قفل صفحه نمایش کار می‌کند، این اپلیکیشن عمر باتری دستگاه را افزایش می‌دهد.
 
در خلاصه‌ای برای توضیح این اپلیکشن آمده است: برنامه قفل صفحه نمایش، قفلی نهایی برای حرفه ای‌ها محسوب می‌شود. این برنامه همچنین به شما کمک می‌کند تا از گوشی خود در برابر دسترسی‌های ناخواسته دیگران محافظت کنید این نرم‌افزار یک برنامه عالی با بهره‌وری بالا در زندگی روزمره است.
 
آخرین به‌روزرسانی اپلیکشن (Next Lock Screen) که عرضه شده، نسخه 3.11.2 است و مزیت‌هایی نیز نسبت به نسخه قبلی دارد.
 
برنامه Next Lock Screen به کاربران این امکان را می‌دهد که اپلیکیشن‌های مورد علاقه خود را نیز داخل همین اپلیکیشن راه‌اندازی کنند. این قابلیت به شما در باز کردن برنامه‌هایی مانند دوربین، چراغ قوه، وای‌فای و بلوتوث از داخل برنامه کمک می‌کند. این برنامه همچنین با پشتیبانی از چندین اپلیکیشن پخش‌کننده موسیقی به کاربران این امکان را می‌دهد که آهنگ‌ها و لیست پخش مورد علاقه خود را کنترل کنند.
 
بسیاری از ویژگی های دیگر این برنامه مانند کلیدهای میانبر، آب و هوا، کنترل موسیقی، تقویم، چراغ‌قوه، دسترسی سریع به دوربین، بلوتوث و Wi-Fi مانند سابق ادامه دارد.
 
برنامه (Next Lock Screen) در حال حاضر به صورت رایگان برای کاربران در فروشگاه‌های آنلاین پلی‌استور در دسترس است و با با دستگاه‌های اندروید 4.1 و بالاتر سازگار است.

URL: https://www.ictna.ir/id/082065/

Code: 082065