بیدخام خبر داد: حضور شرکت مخابرات ایران در معتبرترین رخداد نمایشگاهی سالیانه ITU

سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: از روز دوشنبه سوم مهرماه سال جاری، درب‌های نمایشگاه ITU Telecom World 2017 در بوسان کره جنوبی به روی 320 شرکت معتبر حوزه‌ی  ICT، اپراتور مخابراتی، شرکت‌ نوآور و رسانه‌‌‌ی تخصصی حوزه‌ی ICT که در قالب بیش از 30 پاویون کشوری و یا به صورت انفرادی در نمایشگاه حضور خواهند یافت، باز خواهد شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، محمدرضا بیدخام ضمن اعلام مطلب فوق افزود: نمایشگاه  ITU Telecom World 2017  بوسان به عنوان معتبرترین و مهمترین رخداد نمایشگاهی سالیانه ITU ، از 25 تا 28 سپتامبر 2017 (سوم تا ششم مهرماه 96) در بوسان کره جنوبی برگزار خواهد شد و  شرکت مخابرات ایران به همراه شرکت های دولتی و خصوصی حوزه ارتباطات کشورمان و نیز همراه با سایر تاثیرگذاران حوزه ارتباطات در دنیا، در قالب پاویون ایران در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.
 
وی تصریح کرد: وزرا، قانونگذاران، سیاست‌گذاران و مقامات عالی‌رتبه‌‌ی حوزه‌‌ی ICT از کشورهای مختلف دنیا به همراه سرمایه‌گذاران بین المللی، ضمن حضور در نمایشگاه سال جاری ITU Telecom World بوسان با کارشناسان و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه تبادل نظر کرده و برای همکاری مشترک و اجرای پروژه‌های مختلف برنامه‌ریزی می‌کنند.
 
بیدخام اضافه کرد: نمایشگاه سالیانه‌‌ی ITU علاوه بر برگزاری کارگاه‌ها و فروم‌های مختلف، با سخنرانی مقامات عالی رتبه‌‌ی دولتی و خصوصی حوزه‌ی ICT از کشورهای مختلف دنیا و مقامات ITU همراه خواهد بود.
 
وی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه تلکام امسال، بالغ بر 320 شرکت معتبر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از پنج قاره دنیا در قالب 30 پاویون کشوری و یا به صورت انفرادی حضور یافته و به ارائه توانمندی هایشان می پردازند.
 
سخنگوی شرکت مخابرات ایران همچنین یادآور شد: در این نمایشگاه، علاوه بر تعدادی از مدیران ارشد حوزه مخابرات کشور، تعدادی از شرکت های خصوصی و دولتی حوزه‌ی ICT ایران در قالب پاویون کشورمان در نمایشگاه حضور می‌یابند تا علاوه بر ارائه توانمندی ها، نسبت به مذاکره با شرکت های معتبر بین المللی حاضر در نمایشگاه اقدام کنند.

URL: https://www.ictna.ir/id/085060/

Code: 085060