فراخوان زیرساخت به دستگاههای اجرایی و عرضه کنندگان خدمات عمومی: اختلالات VPN خود را ایمیل کنید

شرکت ارتباطات زیرساخت با صدور اطلاعیه ای از دستگاههای اجرایی و عرضه کنندگان خدمات عمومی و سفارتخانه ها و نهادها دعوت کرد در صورت وجود هرگونه اختلال در ارتباطات خود، موضوع را از طریق ارسال ایمیل، به این شرکت اعلام کنند.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت ارتباطات زیرساخت در اطلاعیه خود آورده است: با عنایت به بروز اختلالاتی در ارتباطات VPN علیرغم تمهیدات اندیشیده شده به منظور حفظ پایداری شبکه و جلوگیری از بروز مشکل برای کسب و کارها و دستگاههای اجرایی ، نهادها ،سفارت خانه ها و سایر عرضه دهندگان خدمات عمومی در صورت وجود هرگونه اختلال در ارتباطات بدینوسیله از همه مراکز فوق الذکر تقاضا می‌شود موارد را به آدرس رایانامه help@tic.ir ارسال نمایند.
 
این شرکت در اطلاعیه خود تصریح کرده: شرکت ارتباطات زیرساخت خود را ملزم می‌داند در ساعات اداری و در اسرع وقت پس از دریافت درخواست نسبت به رفع مشکل اقدام و نتایج را به درخواست کننده اطلاع رسانی نماید.
 
شرکت ارتباطات زیرساخت در بخش دیگری از اطلاعیه خود آورده : همچنین به منظور تسهیل در ارتباطات خبرگزاری ها ، سایتهای خبری ، نشریات خبری و روزنامه ها، پیرو هماهنگی های صورت گرفته با مراجع ذیصلاح ، پس از دریافت لیست از معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد هماهنگی های لازم برای رفع محدودیتها توسط مراجع ذیصلاح قانونی به عمل خواهد آمد.
 
این شرکت از کاربران خواسته ایمیل درخواست رفع محدودیت با حداقل اطلاعات شامل نام شرکت یا دستگاه، آی پی اختصاصی، شرکت اینترنتی سرویس دهنده و حوزه فعالیت تکمیل و از طریق ایمیل به زیرساخت ارسال گردد.
 
 

URL: https://www.ictna.ir/id/090763/

Code: 090763