حمایت یکپارچه مخابرات ایران از نخبگان و شرکتهای نوپا

وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در ادامه سفر به استان مازندران با جمعی ازجوانان و نخبگان حوزه ICT و شرکت های نوپا در این استان دیدار و گفتگو کردند.
 
 
در دیدار آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با جمعی ازجوانان و نخبگان حوزه ICT و شرکت های نوپا در استان مازندران که مهندس سید مجید صدری و جمعی از مدیران ارشد حوزه مخابرات و ارتباطات استانی نیز حضور داشتند، مهندس صدری با اشاره به ظرفیت های گسترده شرکت مخابرات ایران به منظور همکاری با شرکت های نوپا و استارتاپ ها گفت: به دنبال تهیه یک مدل مشارکتی با شرکت های نوپا به منظور استفاده از ظرفیت های بالای حوزه فناوری های نوین هستیم .
 
وی افزود: شرکت مخابرات ایران در حوزه دیتا و زیرساخت های مربوط به شبکه آمادگی دارد تا با توجه به ظرفیت کسب و کارهای نوپا همکاری لازم ومطلوب را با این بخش ها داشته باشد.
 
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران همچنین اضافه کرد : ارتقای کسب و کارهای نوین و شرکت های دانش بنیان به عنوان پیشران توسعه مطرح است و شرکت مخابرات ایران می تواند با استفاده از امکانات خود برای رشد و توسعه کسب و کارهای نوپا همکاری کند.
 
نخبگان وفعالین حوزه ICT مازندران نیز در این دیدار با قدردانی از حمایت های مجموعه مخابرات از کسب وکارهای نوپا و استارتاپها ، مباحث و دغدغه های مربوط به تجاری سازی فعالیت های استارتاپها را با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در میان گذاشتند.

URL: https://www.ictna.ir/id/092130/

Code: 092130