کابل اصلی فیبرنوری ایرانسل در مرکز استان ایلام قطع شده است

منبع: تسنیم

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام با اشاره به عملیات عمرانی شهرداری این استان که باعث قطعی کابل فیبرنوری اپراتور دوم ارتباطی شد گفت که این مشکل به زودی حل می‌شود.
در پی زلزله غرب کشور به محوریت تازه‌آباد کرمانشاه که استان ایلام را نیز برای لحظاتی لرزاند، عباس بیرامی در گفت‌وگویی با تسنیم اظهار کرد که این زمین لرزه خسارت جانی و مالی به دنبال نداشت.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام درباره اینکه چرا ارتباط برخی مشترکان ایرانسل در مرکز استان ایلام قطع شده است و آیا این موضوع می‌تواند در ارتباط با تبعات زلزله باشد؟، گفت: بله بنده هم گزارشاتی در این باره دریافت کرده‌ام که ظاهرا این اتفاق برحسب اجرای پروژه شهرداری بوده است.

وی افزود: شهرداری استان در حال احداث زیرگذر روگذری است که در حین اجرای این عملیات عمرانی، کابل اصلی فیبرنوری ایرانسل را قطع کرده و کارشناسان فنی هم‌اکنون در حال رفع مشکل هستند.

بیرامی با اشاره به اینکه مشترکان این اپراتور هم‌اکنون از خدمات رومینگ همراه اول استفاده می‌کنند، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم ظرف یکی دو ساعت آینده این مشکل به صورت کامل رفع شود و ارتباطات مشترکان ایرانسل به حالت اولیه بازگردد.


URL: https://www.ictna.ir/id/092634/

Code: 092634